Cofnij
Kadra klubu


     
Kadrę naszego klubu stanowią
wielokrotni zdobywcy tytułów i nagród na turniejach krajowych i międzynarodowych
- medaliści Mistrzostw Polski, Europy i Świata
     
     
  Ryszard Kulikowski ( 6 dan )
     
     
  Paweł Golema ( 7 dan )     
  Dariusz Urbaniak ( 6 dan )

     
  Mirosław Olender ( 3 dan )
   
  Marek Potkański ( 3 dan )
wychowawca, instruktor karate, Posiada stopień mistrzowski 3 Dan. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie.
     
  Marek Gębura ( 3 dan )
wychowawca, instruktor karate, Posiada stopień mistrzowski 3 Dan.
     
  Daniel Marciniak ( 2 dan )
wychowawca, instruktor karate, Posiada stopień mistrzowski 2 Dan. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie.Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. W 1995r. w Prudniku zdobył pierwszy swój medal, srebrny, w konkurencji kata indywidualne. W Łodzi podczas Mistrzostw Polski w Karate Shotokan w 2001 roku wywalczył srebrny medal w Kata drużynowe i brązowy w Kumite drużynowe. We włoskiej miejscowości Brescia 1 maja 2002 roku podczas rozegranego Turnieju karate "Puchar Przyjaźni" zajął trzecie miejsce w kata indywidualnie Open. Na XXII Mistrzostwach Polski Karate Shotokan 2002 w Brzegu Dolnym, zdobył z kolegami brązowy medal w walkach reżyserowanych. Podczas Mistrzostw Polski Szkół Wyższych w Olsztynie 16 - 18.05.2003r. zdobył srebrny medal w kategorii kata seniorów i srebrny medal w kategorii kumite - 70 kg, 6.06.2009r. w Bydgoszczy podczas Central Europe Open zdobył 2 srebrne medale; w kumite ind. seniorów-84kg i kata druż seniorów. Posiadacz Stopnia Ni dan.
     
  Marcin Zgórski ( 2 dan )
jest jednym z najstarszych zawodników w klubie wywodzącym się z młodego pokolenia, z którym zdobywał wiele medali dla klubu. Jego ostatnie sukcesy tuż przed ciężką kontuzją, która uniemożliwiła mu dalsze starty to: zdobycie na mistrzostwach Polski Shotokan w 2001r. w Łodzi brązowego medalu w konkurencji Kumite drużynowe juniorów. W lipcu 2002 roku zdał egzamin na stopień Sho dan. W chwili obecnej jako instruktor karate zajmuje się szkoleniem młodzieży w klubie. Podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Kaliszu w styczniu 2005 zdał egzamin na sędziego okręgowego WKF
     
  Krzysztof Wiśniewski ( 2 dan )
- wychowawca, instruktor karate, Posiada stopień mistrzowski 2 Dan.
     
  Patryk Cynowski ( 3 dan )
     
  Kornel Andrzejewski ( 2 dan )
     
     Stefan Pękala ( 3 dan )
     
     Cezary Guźniczak ( 2 dan )

     
     Ewa Malinowska ( 1 dan )

wychowawca, nauczyciel, instruktor karate, Posiada stopień mistrzowski 1 Dan. Jest absolwentką Instytutu Kultury Fizycznej w Szczecinie


     
    Jonatan Kujawa - ( 2 dan )

     
  Krzysztof Kulikowski - ( 1 dan)
wychowawca, instruktor karate, posiada stopień mistrzowski 1 Dan. Podczas Drużynowych Mistrzostw Polski w Karate WKF rozegranych 17.05.2008r. w Łodzi zdobył wraz z kolegami złoty medal w konkurencji kata druż. kadetów; 17.10.2009r. w Białymstoku podczas Mistrzostw Polski w Karate WKF Juniorów Młodszych i Juniorów zdobył srebrny medal w konkurencji kata drużynowe juniorów mł. 24.10.2009r. w Stargardzie Szcz podczas MP Karate Shotokan zdobył wraz z kolegami srebrny medal w konkurencji kata drużynowe juniorów; 10 kwietnia 2010r. w Bydgoszczy podczas IX Mistrzostw Europy Centralnej w Karate WKF zdobył z kolegami złoty medal w konkurencji kata druż seniorów. Podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów młodszych Karate WKF 9.10.2010r. w Cieszynie wraz z kolegami zdobył srebrny medal w konkurencji kata drużynowe juniorów. Posiada stopień 1 Dan.
     
  Jerzy Wachowicz ( 1 dan )
     
  Przemysław Taraciński ( 1 dan )
     
  Jadwiga Bosacka ( 1 dan )
Podczas Mistrzostw Pomorza i Kujaw 18.04.2009r w Bydgoszczy zdobyła brązowy medal w konk. Kumite Ind Kadetek +60kg, 9.05.2009r. w Bełchatowie podczas Międzynarodowego Turnieju Karate "III International Bełchatów Cup" zdobyła srebrne medale w konkurencji kumite ind. kadetek + 54kg i kumite drużynowym juniorek; Podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów młodszych Karate WKF 9.10.2010r. w Cieszynie wraz z koleżankami zdobyła srebrny medal w konkurencji kata drużynowe juniorek. Podczas Mistrzostw Świata Karate WUKF 16-19.10.2014r zdobyła z koleżankami srebrny i brązowy medal w konkurencji Kumite drużynowe juniorek Shobu Ippon. Posiada stopień 1 dan.
     
     Arkadiusz Zabrocki ( 1 dan )
     
    Aleksandra Tomczyk ( 1 dan) - zajęła pierwsze miejsce w Turnieju o "Puchar Przyjaźni" rozegranym 1 maja 2002r. w Bresci we Włoszech, w konkurencji kata indywidualnie Open kobiet. Podczas rozegranych Mistrzostw Polski Juniorów młodszych w Kaliszu w styczniu 2003 roku zdobyła złoty medal w konkurencji kumite juniorek mł - 52 kg. Podczas Mistrzostw Polski Juniorów mł i Juniorów - 18.01.2004 - zdobyła brązowy medal w konk. kumite ind. Juniorek mł. - 52 kg. Podczas Mistrzostw Świata w WKC w Darmstadt rozgrywanych 22-24.10.2004r w konkurencji juniorek - 53 kg zajęła 5 miejsce przegrywając ze złotą medalistką mistrzostw. Podczas Międzynarodowych Akademickich Mistrzostw Polski w Karate WKF, które odbyły się we Wrocławiu 28 maja 2006r. zdobyła 1 złoty i 2 srebrne medale.
     
  Katarzyna Gil ( 1 kyu )
     
    Gabriela Górniak ( 1 kyu) - 30.05.2009r. w Pyrzycach, podczas rozgrywanych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate WKF zdobyła srebrny medal w konkurencji kumite ind młodziczek - 50kg.
     
     Igor Gęsiorowski - Instruktor karate - podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate WKF "Copernicus Cup" w marcu 2011 roku, zdobył srebrny medal w konkurencji kumite ind. juniorów - 61kg, 29.10.2011r. podczas Mistrzostw Polski Juniorów Karate WKF zdobył brązowy medal w konkurencji kata drużynowe juniorów. 21.10.2012r. podczas Mistrzostw Polski Karate WKF Juniorów i Młodzieżowców zdobył brązowy medal w kata drużynowe młodzieżowców.
Podczas Mistrzostw Świata Karate WUKF 16-19.10.2014r zdobył trzy medale (1 złoty, 1 srebrny i 1 brązowy) w kumite indywidualnie juniorów brązowy medal, z kolegami złoty i srebrny medal w konkurencji Kumite drużynowe juniorów Shobu Sanbon. Posiada stopień 2 kyu.
     
   
     

© Copyright 2013 Samurai Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Strony internetowe Pro-Link