Cofnij
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2010


Dnia 5 grudnia 2010r. w Gryfinie
odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży - "LAGUNA CUP 2010".Bardzo dobrze wypadli podczas tego turnieju zawodnicy naszego klubu zdobywając 18 medali w tym (6 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe) w następujących konkurencjach:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chł. r. 2003 i młodsi Kacper Kreczko
Bartek Wites
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. dziewcząt r. 2002 i mł Klara Kaźmierczak
Julia Sachar
Hanna Walkiewicz
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chł. r. 2001 Jakub Rój
Wiktor Wyszomirski
Michał Grabowski
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt r. 2001-2000 Patrycja Klasińska 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt r. 1999-1997 Katarzyna Malewicz
Zuzanna Bogusławska
Magdalena Grabowska
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców r. 1999-1997 Patryk Kozieł 1 miejsce

Podczas tych zawodów odbyły się również konkurencje pływackie w których zawodnicy Klubu Samuraj zdobyli 9 medali w następujących konkurencjach: złote medale - Hanna Walkiewicz, Patrycja Klasińska, Jakub Rój. srebrne medale - Bartek Wites, Klara Kaźmierczak, Michał Grabowski, Magdalena Grabowska. brązowy medal - Kacper Kreczko, Katarzyna Malewicz.


Dnia 04 grudnia 2010r. w Szczecinie
odbył się XII edycja organizowanego przez nasz klub Mikołajkowego Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina dla Dzieci i Młodzików.
W tym roku wzięło w nim udział 230 zawodników z następujących klubów: AKK AZS Shogun Szczecin, Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin, UKS Kamikaze Gryfino, Kamikaze Stargard Szczeciński, Kostrzyńskiego Klubu Karate, LUKS Karate Gichin Goleniów, Szkoła Karate Trzebież/Police, Klubu Sport Art Funakoshi-do Szczecin, Shobu-kan Stargard Szczeciński, Szkoły Polsko-Amerykańskiej oraz Klubu Karate Samuraj Szczecin.

W klasyfikacji generalnej pierwsze trzy miejsca zdobyły kluby:
I m-ce KK Samuraj Szczecin - otrzymał Puchar Prezydenta Miasta Szczecin,
II m-ce KK Kamikaze Stargard Szczeciński,
III m-ce Klub Karate Shobu-kan Stargard szczeciński.

Turniej został rozegrany w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 przy ul. Świętoborzyców pod patronatem Prezydenta miasta Szczecina, przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Szczecinie. Zawody odbywały się w bardzo miłej atmosferze, gdyż oprócz pięknych medali i nagród, wszystkie dzieci otrzymały mikołajkowe prezenty, a złoci medaliści z poszczególnych konkurencji otrzymali nagrody ufundowane przez Biuro Promocji i Informacji za co serdecznie dziękujemy. Dodatkowo Piekarnia Gienial dostarczyła słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zdobywca dwóch złotych medali, Krystian Świrski z Klubu Karate Samuraj, natomiast najlepszą zawodniczką została Mirella Fisher z Klubu Kamikaze Stargard Szczeciński. W zawodach mikołajkowego turnieju nasi zawodnicy zdobyli 39 medali w tym (14 złotych, 9 srebrnych i 10 brązowych) w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 8-9lat +8kyu Sandra Lewandowska 3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9lat 9 kyu Radosław Andrusik
Hubert Mosiejczuk
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat +8kyu Jakub Rój 1miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat 9-8kyu Patrycja Klasińska
Magdalena Grabowska
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat +7kyu Zuzanna Bogusławska 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat 9-8kyu Adrian Pietruszewski 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat +7kyu Patryk Kozieł 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 12-13 lat +7kyu Bogna Bochińska
Weronika Lisowska 
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 12-13 lat +7kyu Krystian Świrski
Łukasz Socha
Paweł Kłodziński
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 14-15lat 9-7kyu Marek Gmachowski
Piotr Płoszczyński
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 14-15lat +6kyu Marcin Piekarzewski
Jan Pokorski
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 12-13lat -43kg Bogna Bochińska 1 miejsce
Kumite ind dziewcząt 12-13lat +43kg KatarzynaMalewicz
Weronika Lisowska
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind chłopców 12-13lat +45kg Dominik Wąs
Paweł Kłodziński
Kacper Grzebieluch
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 14-15lat -52kg Katarzyna Wachowicz 1 miejsce
Kumite ind. chłopców 14-15lat -57kg Jan Pokorski
Marcin Piekarzewski
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. chłopców 14-15lat +57kg Michał Raziuk 1 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 11 lat Patrycja Klasińska
Zuzanna Bogusławska
Magdalena Grabowska
1 miejsce
Julia Sachar
Dominika Zwiech
Alicja Jaśkowiak
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 12-15lat Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 12-15lat Weronika Lisowska
Maja Miazek
Katarzyna Malewicz
3 miejsce
Katarzyna Wachowicz
Magdalena Grabowska
Oliwia Duda
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców 12-15 lat Kacper Grzebieluch
Łukasz Socha
Krystian Świrski
1 miejsce
Jan Pokorski
Michał Raziuk
Paweł Kłodziński
2 miejsce

Dnia 27 listopada 2010r. w Chełmży
odbyły sięXV Ogólnopolski Turniej Karate Mistrzostwa Chełmży Dzieci i Młodzieży.W turnieju tym udział wzięło około 160 zawodników z 10 klubów północnej Polski. Zawodnicy naszego klubu biorący udział w tym turnieju zdobyli 16 medali (9 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe). Krystian Świrski (zdobywca 3 złotych medali) otrzymał pamiątkowy Puchar dla Najlepszego Zawodnika Turnieju. A oto wyniki:
Krystian Świrski

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 9 lat Jakub Rój 1 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11lat Patryk Kozieł 1 miejsce
Kata ind. młodzików Krystian Świrski 1 miejsce
Kata ind. młodziczek Bogna Bochińska
Weronika Lisowska
2 miejsce
3 miejsce
Konk. Fantom chłopców 10-12lat Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
2 miejsce
3 miejsce
Konk. Fantom chłopców 13-15lat Krystian Świrski 1 miejsce
2 miejsce
Konk. Fantom dziewcząt 13-15lat Bogna Bochińska
Weronika Lisowska
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików Open Kacper Grzebieluch 1 miejsce
Kumite ind. młodziczek Open Katarzyna Malewicz 3 miejsce
Kata drużynowe dzieci do 10lat Alicja Jaśkowiak
Julia Dondziak
Dominika Zwiech
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców 11-12lat Jakub Rój
Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
1 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 13-15lat Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców 13-15 lat Kacper Grzebieluch
Łukasz Socha
Krystian Świrski
1 miejsce

 
Dnia 6-7 listopada 2010r. w Łodzi
odbył sięIV Międzynarodowy Turniej GRAND PRIX POLSKI w Karate WKF.W turnieju tym udział wzięło ponad 350 zawodników z 7 państw Czech, Gruzji, Egiptu, Łotwy, Słowacji, Ukrainy i Polski, reprezentujący 44 kluby. Podczas tego turnieju zawodnicy naszego klubu zdobyli 4 medale w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców 10-11lat Patryk Kozieł 1 miejsce
Kumite ind. młodziczek -40kg Bogna Bochińska 1 miejsce
Kata drużynowe młodziczek Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
1 miejsce
Kata drużynowe młodzików Krystian Świrski
Łukasz Socha
Patryk Kozieł
2 miejsce

Dnia 17 października 2010r. w Stargardzie Szczecińskim
odbył się" V Stargardzki Turniej Karate Shotokan Dzieci i Młodzików ". Bardzo dobrze wypadli podczas tego turnieju zawodnicy naszego klubu zdobywając 23 medale w tym (9 złotych, 3 srebrne i 11 brązowych) w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Klara Kaźmierczak 3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat 9-8kyu Michał Potoczny 3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat +7kyu Jakub Rój
Wiktor Wyszomirski
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat 9 kyu Dominika Zwiech 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat +8kyu Julia Dondziak 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11lat 9-7kyu Paweł Dondziak
Patryk Kamiński
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11lat +6kyu Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat 9-7kyu Patrycja Klasińska
Zuzanna Bogusławska
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13 lat +6kyu Krystian Świrski
Łukasz Socha
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13 lat Bogna Bochińska 1 miejsce
Kata ind. kadetów Jan Pokorski 1 miejsce
Kata ind. kadetek Katarzyna Wachowicz 3 miejsce
Kata ind. juniorek młodszych Jadwiga Bosacka 3 miejsce
Kata ind. juniorów Tomasz Wachowicz
Krzysztof Kulikowski
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. juniorek Ewa Malinowska 3 miejsce
Kumite ind. juniorów Tomasz Wachowicz 1 miejsce
Kumite ind. juniorek Ewa Malinowska 3 miejsce

Dnia 9 października 2010r. w Cieszynie
odbył się" Mistrzostwa Polski w Karate WKF Juniorów Młodszych i Juniorów, w których wzięło udział 179 zawodników z 36 klubów Polski. Reprezentacja naszego klubu zdobyła 4medale (3 srebrne i 1 brązowy). A oto wyniki:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. juniorek +60kg Ewa Malinowska 3 miejsce
Kata drużynowe juniorów młodszych Jonatan Kujawa
Piotr Niedbał
Krzysztof Woźniak
2 miejsce
Kata drużynowe juniorek Jadwiga Bosacka
Ewa Malinowska
Monika Fułek
2 miejsce
Kata drużynowe juniorów Tomasz Kowalczyk
Krzysztof Kulikowski
Tomasz Wachowicz
2 miejsce

Dnia 19 czerwca 2010r. w Goleniowie
odbyło się Finał XI Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży Karate WKF Dzieci i Młodzieży ,Podczas tych zawodów klub Samuraj zdobył 29 medali ( 9 złotych, 10 srebrnych i 10 brązowych). A oto wyniki naszych zawodników:
 

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 10 lat Jakub Rój
Michał Grabowski
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 11 lat Oliwer Zarębski
Paweł Dondziak
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt do 11 lat Julia Dondziak
Patrycja Klasińska
Zuzanna Bogusławska
Magdalena Grabowska
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików 12 lat Krystian Świrski
Kacper Grzebieluch
Łukasz Socha
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików 12 -13 lat Jan Pokorski
Dominik Wąs
Łukasz Klasiński
1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów 14 lat Michał Raziuk 1 miejsce
Kata ind. juniorów Jonatan Kujawa
Marcin Piekarzewski
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. juniorek Jadwiga Bosacka 2 miejsce
Kumite ind. chłopców do 13lat -40kg Oliwer Zarębski 2 miejsce
Kumite ind. chłopców do13 lat -45kg Krystian Świrski
Jan Pokorski
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. chłopców do13 lat +45kg Kacper Grzebieluch
Dominik Wąs
Łukasz Socha
Łukasz Klasiński
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. kadetów 14-15 lat -62kg Krzysztof Woźniak
Marcin Piekarzewski
Olaf Bieschke
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. kadetów 14-15 lat +62kg Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. juniorek Open Jadwiga Bosacka 2 miejsce

Dnia 12 czerwca 2010r. w Szczecinie
odbyła się w hali sportowej SP nr 35 zorganizowana przez Klub Karate Samuraj, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Szczecina, Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży.

Zawody te zostały rozegrane wg. włoskiego systemu współzawodnictwa sportowego w dwóch etapach. Pierwszym był sprawnościowy tor przeszkód, natomiast drugim była konkurencja kata wg systemu ESKA. W zawodach tych wzięło udział 160 zawodników z 9 klubów i szkół. Zawodnicy Samuraja zdobyli w sumie 29 medali w tym (12 złotych, 8 srebrnych i 9 brązowych) zajmując w klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce w następujących konkurencjach:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 5-7 lat Olga Żmińczuk
Julia Kuryłowicz
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 5-7 lat Patryk Śmieciński 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 8 lat Dominika Zwiech
Julia Potkańska
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 8 lat Michał Potoczny 3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 9 lat Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
Sandra Lewandowska
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 9 lat Jakub Rój
Michał Grabowski
Łukasz Koźlarek
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 10 lat Magdalena Grabowska 2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 11 lat Laura Kirchhoff 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 11 lat Artur Kamiński
Adrian Pietruszewski
1 miejsce
2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 12-13 lat Bogna Bochińska 3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 12-13 lat Paweł Kłodziński
Łukasz Klasiński
Jan Pokorski
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata
Kata ind. dziewcząt 5 do 7 lat Aleksandra Gardocka 4 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 do 9 lat Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
Dominika Zwiech
Sandra Lewandowska
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
Kata ind. chłopców 8 do 9 lat Jakub Rój 1 miejsce
Kata ind. chłopców 10 do 11 lat Oliwer Zarębski 1 miejsce
Kata ind. młodziczek 12 - 13 lat Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
1 miejsce
4 miejsce
Kata ind. młodzików 12 -13 lat Krystian Świrski
Jan Pokorski
Paweł Kłodziński
Kacper Grzebieluch
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
4 miejsce

Dnia 15 maja 2010r. w Stargardzie Szczecińskim
odbył się V Turniej Karate dla Dzieci i Młodzieży Kamikaze Cup 2010.

Podczas tych zawodów klub Samuraj zdobył 20 medali (9 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych). A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców 9 lat Wiktor Wyszomirski
Michał Grabowski
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. dziewcząt. do 9 lat Patrycja Klasińska
Julia Dondziak
Dominika Zwiech
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11lat +7kyu Patryk Kozieł 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11lat 9-8kyu Magdalena Grabowska 1 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13 lat +7kyu Krystian Świrski
Kacper Grzebieluch
Łukasz Socha
1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek 9-8 kyu Katarzyna Malewicz 1 miejsce
Kata ind. młodziczek +7kyu Bogna Bochińska
Weronika Lisowska
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów Michał Raziuk 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek Katarzyna Malewicz 1 miejsce
Kumite ind. kadetów Igor Gęsiorowski 2 miejsce
Kata drużynowe chłopców do 15 lat Krystian Świrski
Kacper Grzebieluch
Łukasz Socha
1 miejsce
Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
Wiktor Włodarczyk
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 15 lat Julia Dondziak
Patrycja Klasińska
Dominika Zwiech
2 miejsce
Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
3 miejsce

Dnia 8 maja 2010r. w Goleniowie
rozegrane zostały XIV Goleniów Open 2010 Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Podczas tych zawodów klub Samuraj zdobył 35 medali (13 złotych, 13 srebrnych i 9 brązowych). A oto wyniki naszych zawodników:

  
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Julia Sachar
Inga Ksiądz
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat 9-8 kyu Wiktor Wyszomirski
Michał Grabowski
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat +7kyu Jakub Rój 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat 9-8 kyu Patrycja Klasińska
Dominika Zwiech
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11lat 9-8kyu Paweł Dondziak 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11lat +7kyu Patryk Kozieł 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11lat 9-8kyu Magdalena Grabowska 2 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13lat Bogna Bochińska 1 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13 lat Krystian Świrski
Paweł Kłodziński
Jan Pokorski
Łukasz Socha
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. juniorów 16-17 lat Krzysztof Kulikowski 1 miejsce
Kata ind. juniorek 16-17 lat Jadwiga Bosacka 2 miejsce
Kumite ind. żaków -35kg Patryk Kozieł 2 miejsce
Kumite ind. młodzików +38kg Paweł Kłodziński
Dominik Wąs
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodziczek Katarzyna Malewicz 2 miejsce
Kumite ind. kadetów Krzysztof Woźniak 1 miejsce
Kata drużynowe chłopców do 10lat Jakub Rój
Oliwer Zarębski
Michał Grabowski
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 10 lat Julia Dondziak
Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
Dominika Zwiech
Magdalena Grabowska
Julia Sachar
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców 11-14 lat Krystian Świrski
Jan Pokorski
Paweł Kłodziński
1 miejsce
Kacper Grzebieluch
Patryk Kozieł
Łukasz Socha
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 11-14lat Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców 15-17 lat Krzysztof Kulikowski
Michał Raziuk
Jan Czarnecki
1 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 15-17 lat Jadwiga Bosacka
Gabriela Górniak
Katarzyna Malewicz
2 miejsce
Kumite drużynowe młodzików Kacper Grzebieluch
Dominik Wąs
Łukasz Socha
1 miejsce
Krystian Świrski
Jan Pokorski
Paweł Kłodziński
2 miejsce
Kumite drużynowe młodziczek Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
3 miejsce
Kumite drużynowe kadetów i juniorów Krzysztof Kulikowski
Michał Raziuk
Krzysztof Woźniak
3 miejsce

Dnia 8 maja 2010r. w Goleniowie
odbył sięMiędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF, w których wzięli udział zawodnicy strefy I z województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego. Podczas tych zawodów zawodnicy naszego klubu zdobyli 5 brązowych medali. A oto wyniki:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. młodzików - 52kg Marcin Piekarzewski
Jan Pokorski
3 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 70kg Michał Raziuk 3 miejsce
Kumite ind. młodzików + 70kg Olaf Bieschke 3 miejsce

Dnia 25 kwietnia 2010r. we Wrocławiu
odbył się XIII Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci i Młodzieży Karate WKF, w których wzięło udział 250 zawodników z 18 klubów z Polski. Klub Karate Samuraj zdobył 9 medali (2 złote, 4 srebrne i 3 brązowe). A oto wyniki:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 8 - 9 lat Jakub Rój 2 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13lat Majka M 1 miejsce
Kumite ind. młodzików + 55 kg Paweł Kłodziński 3 miejsce
Kumite ind. kadetów + 63 kg Michał Raziuk 3 miejsce
Kumite ind. kadetek + 47 kg Gabriela Górniak 2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 10lat Alicja Jaśkowiak
Julia Dondziak
Patrycja Klasińska
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców do 10lat Jakub Rój
Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 11-13lat Weronika Lisowska
Maja Miazek
Katarzyna Malewicz
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców 11-13 lat Paweł Kłodziński
Jan Pokorski
Krystian Świrski
1 miejsce

Dnia 10 kwietnia 2010r. w Bydgoszczy
odbyły się IX Mistrzostwa Europy Centralnej w Karate WKF.

Podczas tych Mistrzostw zawodnicy naszego klubu zdobyli 6 medali (3 złote i 3 brązowe). A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. kadetów Jonatan Kujawa 1 miejsce
Kata ind. juniorów Tomasz Kowalczyk 3 miejsce
Kata ind. seniorów Tomasz Wachowicz 3 miejsce
Kumite ind. kadetów - 63kg Krzysztof Woźniak 3 miejsce
Kata drużynowe kadetów i juniorów Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Jan Czarnecki
1 miejsce
Kata drużynowe seniorów Tomasz Kowalczyk
Krzysztof Kulikowski
Tomasz Wachowicz
1 miejsce

Dnia 6 marca 2010r. w Toruniu
odbył sięV Toruński Turniej Karate Dzieci i Młodzieży "Copernicus Cup" o Puchar Prezydenta Torunia,
w których wzięło udział blisko 430 zawodników z 32 klubów z Polski. Klub Karate Samuraj zdobył 8 medali (1 złoty, 4 srebrne i 3 brązowe). A oto wyniki:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 8 lat Jakub Rój 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt do 8 lat Julia Dondziak 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10 lat Patryk Kozieł 3 miejsce
Kata drużynowe chłopców do lat 10 Jakub Rój
Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 11-13lat Weronika Lisowska
Maja Miazek
Katarzyna Malewicz
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców 11-13 lat Paweł Kłodziński
Jan Pokorski
Łukasz Socha
2 miejsce

 
Dnia 28 lutego 2010r. w Łodzi
rozegrano Puchar Europy Karate WKF pn"6 HARASUTO EUROPE CUP" - CENTRAL EUROPEAN LEAGUE.W turnieju tym udział wzięło ponad 800 zawodników z 14 państw Anglii, Czech, Danii, Gruzji, Rumunii, Palestyny, Egiptu, Włoch, Niemiec, Rosji, Słowacji, Ukrainy, Węgier i Polski. Podczas tego turnieju zawodnicy naszego klubu zdobyli 2 brązowe medale w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata drużynowe chłopców do lat 10 Jakub Rój
Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców 11-13 lat Krystian Świrski
Jan Pokorski
Kacper Grzebieluch
3 miejsce

© Copyright 2013 Samurai Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Strony internetowe Pro-Link