Cofnij
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2011
Dnia 18 grudnia 2011r. w Swarzędzu
odbył się I Akademicki Puchar Polski Karate WKF, zorganizowany przez Klub Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej. W zawodach tych zawodnik Klubu Samuraj Tomasz Wachowicz, reprezentując Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny zdobył 2 medale w następujących konkurencjach:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. mężczyzn Tomasz Wachowicz
Bartek Wites
3 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. mężczyzn - 67kg Tomasz Wachowicz 2 miejsce


Dnia 17 grudnia 2011r. w Swarzędzu
odbyły sięVI Swarzędzkie Mistrzostwa Karate o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz, , w których wzięło udział 180 zawodników z 17 klubów z całej Polski. W zawodach tych Klub Samuraj zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej, natomiast Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został Łukasz Socha (zdobył 2 złote i 1 srebrny medal). Samuraje ogółem zdobyli 15 medali (8 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe) w następujących konkurencjach:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 8 lat Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat Julia Sachar 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Dominika Zwiech
Julia Dondziak
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. kadetów Łukasz Socha 1 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat -40kg Alicja Jaśkowiak
Dominika Zwiech
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. kadetów -63kg Łukasz Socha 1 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat Julia Sachar
Dominika Zwiech
Olga Żmińczuk
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców 12-15 lat Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
Łukasz Socha
1 miejsce

 
Dnia 11 grudnia 2011r. w Gryfinie
odbył sięX Turniej Karate Laguna Cup dla Dzieci,.w którym zawodnicy naszego klubu zdobyli medale w konkurencjach kata i pływaniu.Najlepszą zawodniczką turnieju została Dominika Zwiech, która otrzymała pamiątkowy puchar.
Nasi Samuraje zdobyli medale w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dzieci do 7 lat 9 kyu Patryk Kozieł 1 miejsce
Kata ind. dzieci 7-12 lat 8-7 kyu Bogna Bochińska 1 miejsce
Pływanie
Dzieci do 7 lat dystans 25m Maja Zawadzińska 2 miejsce
Chłopcy 8 lat dystans 25m Marcel Mruk 1 miejsce
Dziewczęta 9-10 lat dystans 50m Julia Długosz
Dominika Zwiech
1 miejsce
2 miejsce
Chłopcy 9-10 lat dystans 50m Łukasz Koźlarek
Radosław Andrusik
1 miejsce
3 miejsce

Dnia 4 grudnia 2011r. w Szczecinie
odbył się" XIII Mikołajkowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina w Karate Dzieci i Młodzieży, w którym wzięło udział blisko 200 zawodników z 11 klubów północnej Polski w tym z mocnych ośrodków z Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Kostrzyna. W zawodach tych zawodnicy naszego klubu zdobyli 40 medali (11 złotych, 12 srebrnych i 17 brązowych) w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat 9 kyu Inga Ksiądz 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat +8 kyu Dominika Zwiech
Julia Sachar
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat 9 kyu Oskar Piskorz 3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat 8 kyu Krzysztof Parzychowski
Aleksander Gdakowicz
Bartosz Olszewski
2 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat +8,2 kyu Oskar Pilawka
Hubert Mosiejczuk
Michał Gdaniec
2 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat +7kyu Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat 8-9kyu Michał Potoczny 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat +7 kyu Wiktor Wyszomirski 1 miejsce
Kata ind. młodziczek +7 kyu Zuzanna Bogusławska 3 miejsce
Kata ind. młodzików 8-9 kyu Patryk Bieńkowski
Kacper Wiencis
Adrian Pietruszewski
1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików +7 kyu Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetek +6 kyu Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. kadetów 7-9 kyu Marek Gmachowski
Jan Machiński
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów +6 kyu Jan Pokorski
Łukasz Socha
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodziczek Open Alicja Jaśkowiak
Zuzanna Bogusławska
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. młodzików -45 kg Patryk Kozieł 3 miejsce
Kumite ind. młodzików +45 kg Paweł Dondziak
Hubert Felkiewicz
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. kadetek -52 kg Weronika Lisowska 3 miejsce
Kumite ind. kadetek +52 kg Katarzyna Malewicz 2 miejsce
Kumite ind. kadetów -57 kg Jan Pokorski
Marek Gmachowski
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. kadetów +57 kg Łukasz Socha 1 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 11 lat Julia Długosz
Aleksandra Gardocka
Inga Ksiądz
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców do 11 lat Radosław Andrusik
Wiktor Wyszomirski
Łukasz Koźlarek
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 12-15 lat Weronika Lisowska
Katarzyna Malewicz
Zuzanna Bogusławska
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców 11-13 lat Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
Paweł Dondziak
1 miejsce
Artur Kamiński
Adrian Pietruszewski
Kacper Wiencis
3 miejsce

Dnia 3 grudnia 2011r. w Osielsku k.Bydgoszczy
odbył się" II Otwarty Turniej Karate Bushi-do Cup, w którym startowało 323 zawodników z 15 polskich klubów karate. Zawody jako pierwsze w Polsce były rozegrane wg najnowszych przepisów WKF. W zawodach tych zawodnicy naszego klubu zdobyli 4 medale (1 srebrny i 3 brązowe) w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat +8kyu Julia Sachar
Dominika Zwiech
3 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt do 9lat +30kg Julia Sachar 2 miejsce
Kata drużynowe dzieci do 9 lat Julia Sachar
Dominika Zwiech
Olga Żmińczuk
3 miejsce

Dnia 19 listopada 2011r. w Chełmży
odbyło się XVI Otwarty Turniej o Mistrzostwo Chełmży w Karate Dzieci i Młodzieży ,w którym wzięło udział 236 zawodników z 11 klubów północnej Polski w tym z mocnych ośrodków w Bydgoszczy, Toruniu i Inowrocławiu. W zawodach tych zawodnicy naszego klubu zdobyli 19 medali (10 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe) w następujących konkurencjach:
 

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 10 lat Julia Sachar
Dominika Zwiech
Alicja Jaśkowiak
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców do 10 lat Wiktor Wyszomirski 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 11-12 lat Patrycja Klasińska 3 miejsce
Kata ind. chłopców 11-12 lat Patryk Kozieł 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 13-14 lat Weronika Lisowska 2 miejsce
Kata ind. chłopców 13-14 lat Krystian Świrski
Łukasz Socha
1 miejsce
2 miejsce
Walka z fantomem chłopców 11-12lat Patryk Kozieł
Artur Kamiński
1 miejsce
2 miejsce
Walka z fantomem dziewcząt 13-14lat Weronika Lisowska 1 miejsce
Kumite ind. chłopców 14-16lat -65kg Łukasz Klasiński
Łukasz Socha
2 miejsce
3 miejsce
Kata drużynowe.dziewcząt do 10 lat Julia Sachar
Dominika Zwiech
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców 11-13 lat Patryk Kozieł
Artur Kamiński
Wiktor Wyszomirski
1 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 14-16 lat Weronika Lisowska
Katarzyna Malewicz
Patrycja Klasińska
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców 14-16 lat Krystian Świrski
Łukasz Socha
Łukasz Klasiński
1 miejsce

Dnia 5-6 listopada 2011r. w Łodzi
odbyła się  Międzynarodowy Turniej Karate Grand Prix Poland Karate WKF ,w którym startowało 420 zawodników reprezentujących 30 polskich klubów oraz reprezentacje Ukrainy, Rosji, Słowacji, Anglii. W zawodach tych zawodnicy naszego klubu zdobyli 4 medale (2 srebrne i 2 brązowe) w następujących konkurencjach:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodzików Patryk Kozieł 2 miejsce
Kumite ind. młodzików - 55kg Paweł Dondziak 3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 10 lat Julia Dondziak
Dominika Zwiech
Julia Sachar
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców 11-13 lat Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
Paweł Dondziak
3 miejsce

Dnia 29 października 2011r. w Łodzii
odbył się Mistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. W Mistrzostwach tych zawodnicy naszego klubu zdobyli 4 medale (2 srebrne i 2 brązowe) w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite indywidualne juniorów -68kg Krzysztof Woźniak
Michał Raziuk
2 miejsce
3 miejsce
Kata drużynowe juniorek młodszych Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
Weronika Lisowska
3 miejsce
Kata drużynowe juniorów Michał Raziuk
Łukasz Klasiński
Igor Gęsiorowski
3 miejsce

Dnia 2 października 2011r. w Stargardzie Szczecińskim
odbył się " VI Stargardzki Turniej Karate Shotokan Dzieci i Młodzieży ". Bardzo dobrze wypadli podczas tego turnieju zawodnicy naszego klubu zdobywając 14 medali w tym (5 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe) w następujących konkurencjach:

  
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 7 lat Miłosz Kustosz
Kondrat Mosiejczuk
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat Julia Sachar
Julia Dondziak
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat 9-8kyu Radosław Andrusik
Hubert Mosiejczuk
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Patrycja Klasińska 1 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11lat Michał Grabowski 1 miejsce
Kata ind. chłopców 12-13 lat Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
Paweł Dondziaki
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów Jonatan Kujawa 1 miejsce
Kata ind. juniorów Tomasz Wachowicz 2 miejsce
Kumite ind. juniorów Tomasz Wachowicz 2 miejsce

Dnia 1 października 2011r. w Legnicy
rozegrane zostały XX Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w KarateWKF. W turnieju tym wzięło udział 140 zawodników z 14 klubów z Polski. Podczas tych zawodów zawodnicy klubu Samuraj Szczecin zdobyli 10 medali (3 złote, 2 srebrne, 5 brązowych). A oto wyniki:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. juniorów młodszych Krystian Świrski
Jan Pokorski
3 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. juniorów młodszych -52kg Krystian Świrski 3 miejsce
Kumite ind. juniorów młodszych -57kg Paweł Kłodziński
Marek Gmachowski
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. juniorów młodszych -63kg Piotr Ambros
Jan Pokorski
Łukasz Socha
1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. juniorów młodszych +70kg Jan Machiński 2 miejsce
Kata drużynowe juniorów Jan Pokorski
Krystian Świrski
Łukasz Socha
1 miejsce

Dnia 18 czerwca 2011r. w Goleniowie
odbył się Finał XII Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży Karate WKF Dzieci i Młodzieży. Podczas tych zawodów klub Samuraj zdobył 40 medali ( 13 złotych, 15 srebrnych i 12 brązowych). A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 9 lat Julia Dondziak
Dominika Zwiech
Julia Sachar
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat Jakub Rój
Oliwer Zarębski
Michał Grabowski
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13 lat Magdalena Grabowska 2 miejsce
Kata ind. młodzików 12 lat Paweł Dondziak
Artrur Kamiński
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików 13 lat Patryk Kozieł
Kacper Wiencis
Hubert Felkiewicz
1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów Jan Pokorski
Łukasz Socha
Łukasz Klasiński
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. juniorek młodszych Weronika Lisowska
Maja Miazek
Katarzyna Malewicz
2 miejsce
Kata ind. juniorów młodszych Kacper Grzebieluch
Paweł Kłodziński
Piotr Ambros
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11lat -34kg Jakub Rój 2 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11lat -45kg Oliwer Zarębski
Michał Grabowski
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. młodzików - 40 kg Artur Kamiński
Patryk Kozieł
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików + 55 kg Paweł Dondziak
Kacper Wiencis
Hubert Felkiewicz
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. kadetów - 57 kg Jan Pokorski
Łukasz Socha
Łukasz Klasiński
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. juniorek młodszych -54kg Patrycja Klasińska
Bogna Bochińska
Magdalena Grabowska
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. juniorek młodszych +54kg Katarzyna Malewicz 2 miejsce
Kumite ind. juniorów młodszych -52kg Piotr Ambros 2 miejsce
Kumite ind. juniorów młodszych -63kg Kacper Grzebieluch
Paweł Kłodziński
1 miejsce
2 miejsce

Dnia Dnia 11 czerwca 2011r. w Szczecinie
odbyła się w hali sportowej MOSRiR przy ul. Twardowskiego 12b zorganizowana przez Klub Karate Samuraj, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Szczecina, II Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży.
Zawody te zostały rozegrane wg. włoskiego systemu współzawodnictwa sportowego w dwóch etapach. Pierwszym był sprawnościowy tor przeszkód, natomiast drugim była konkurencja kata wg systemu ESKA. W zawodach tych wzięło udział ponad 120 zawodników z klubów województwa zachodniopomorskiego. W klasyfikacji medalowej pierwsze miejsce zajęli zawodnicy Samuraja, którzy zdobyli w sumie 42 medale w tym (13 złotych, 15 srebrnych i 14 brązowych w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 5-7 lat Klara Kaźmierczak 2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców do 6 lat Miłosz Kustosz 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 7 lat Marcel Mruk
Patryk Prochacki
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 8 lat Inga Ksiądz 2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 8 lat Michał Szałachowski
Michał Dmowski
Bartosz Olszewski
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 9 lat Dominika Zwiech
Julia Sachar
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 9 lat Michał Konieczny
Michał Potoczny
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 10 lat Patrycja Klasińska
Julia Długosz
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 10 lat Jakub Rój
Łukasz Koźlarek
1 miejsce
2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód młodziczek Katarzyna Malewicz 2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 11 lat Krystian Szajdziński
Michał Madarasz
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód młodzików Adrian Pietruszewski
Artur Kamiński
Patryk Bieńkowski
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
KATA
Kata ind. dziewcząt 5-7 lat Klara Kaźmierczak
Marta Żmińczuk
3 miejsce
4 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat Inga Ksiądz 2 miejsce
Kata ind. chłopców 8 lat Krzysztof Parzychowski
Bartosz Olszewski
Hubert Mosiejczuk
Kacper Nowak
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat Dominika Zwiech
Julia Sachar
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 9 lat Michał Potoczny
Radosław Andrusik
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat Jakub Rój
Oliwer Zarębski
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13 lat Katarzyna Malewicz
Laura Kirchhoff
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13 lat Patryk Kozieł
Artrur Kamiński
1 miejsce
4 miejsce

Dnia 7 maja 2011r. w Goleniowie
rozegrane zostały Mistrzostwa Goleniowa w Karate WKF Dzieci, Młodzików, Kadetów i Juniorów "XV GOLENIÓW OPEN 2011". Podczas tych zawodów zawodnicy naszego klubu zdobyli 34 medale (10 złotych, 11 srebrnych, 13 brązowych). A oto wyniki:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat 8-9 kyu Julia Sachar
Pola Grzechowiak
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat +7 kyu Julia Dondziak 1 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat +7 kyu Jakub Rój 1 miejsce
Kata ind. młodzików Krystian Świrski
Łukasz Socha
Kacper Grzebieluch
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek Weronika Lisowska 3 miejsce
Kata ind. kadetów Michał Raziuk
Olaf Bieschke
Jan Pokorski
Łukasz Klasiński
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. juniorów Marcin Piekarzewski 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek - 50kg Bogna Bochińska
Weronika Lisowska
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików + 50kg Łukasz Socha
Kacper Grzebieluch
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 50kg Katarzyna Malewicz 3 miejsce
Kumite ind. kadetów - 63kg Łukasz Klasiński
Dominik Wąs
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. kadetów + 63kg Michał Raziuk
Olaf Bieschke
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. juniorów - 70kg Marcin Piekarzewski 2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 10lat Julia Dondziak
Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
1 miejsce
Julia Sachar
Inga Ksiądz
Pola Grzechowiak
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 11-14lat Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
Weronika Lisowska
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców 11-14 lat Paweł Dondziak
Patryk Kozieł
Łukasz Socha
1 miejsce
Kacper Grzebieluch
Jan Pokorski
Krystian Świrski
2 miejsce
Kata drużynowe juniorów Michał Raziuk
Marcin Piekarzewski
Olaf Bieschke
1 miejsce
Kumite drużynowe młodziczek Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
Weronika Lisowska
1 miejsce
Kumite drużynowe młodzików Kacper Grzebieluch
Krystian Świrski
Łukasz Socha
1 miejsce
Kumite drużynowe kadetów i juniorów Paweł Kłodziński
Łukasz Klasiński
Dominik Wąs
2 miejsce
Michał Raziuk
Marcin Piekarzewski
Olaf Bieschke
3 miejsce

 
Dnia 7 maja 2011r. w Goleniowie
rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF,w których wzięli udział zawodnicy strefy I z województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego. Podczas tych zawodów zawodnicy naszego klubu zdobyli 8 medali (2 złote, 1 srebrny, 5 brązowych). A oto wyniki:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodzików +6kyu Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
3 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 45kg Oliwer Zarębski 3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 50kg Patryk Bieńkowski
Marcin Ciepiel
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 55kg Paweł Dondziak 3 miejsce
Kumite ind. młodzików + 55kg Hubert Felkiewicz 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 50kg Magdalena Grabowska 2 miejsce


W dniach 16-17 kwietnia 2011r. w Solcu Kujawskim
odbyły sięX Międzynarodowy Turniej Karate CENTRAL EUROPE OPEN Karate WKF, w którym wzięło udział 550 zawodników z 42 klubów z 7 państw; Niemiec, Rosji, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Egiptu i Polski. Podczas tych zawodów klub Samuraj zdobył 19 medali (3 złote, 7 srebrnych i 9 brązowych). A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 8 lat Julia Sachar 3 miejsce
Kata ind. chłopców 9 lat Julia Sachar 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat Julia Dondziak
Dominika Zwiech
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10 lat Patrycja Klasińska 3 miejsce
Kata ind. chłopców 11 lat Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików Krystian Świrski 2 miejsce
Kata ind. kadetów Jan Pokorski 3 miejsce
Kata ind. juniorów Jonatan Kujawa 1 miejsce
Kumite ind. juniorów -68kg Krzysztof Woźniak 2 miejsce
Kumite ind. juniorów - 76kg Jonatan Kujawa 2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 9 lat Julia Dondziak
Dominika Zwiech
Julia Sachar
1 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat Magdalena Grabowska
Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców 10-11 lat Jakub Rój
Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
3 miejsce
Kata drużynowe młodzików Kacper Grzebieluch
Krystian Świrski
Łukasz Socha
3 miejsce
Kata drużynowe młodziczek Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
3 miejsce
Kata drużynowe seniorów Jan Pokorski
Michał Raziuk
Łukasz Klasiński
2 miejsce
Kumite drużynowe młodziczek Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
3 miejsce

 
Dnia 19 kwietnia 2011r. w Stargardzie Szczecińskim
odbył się  VI Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Kamikaze Cup 2011.Podczas tych zawodów klub Samuraj zdobył 16 medali (6 złotych, 5 srebrnych i 5 brązowych). A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 9 lat Jakub Rój
Wiktor Wyszomirski
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. dziewcząt do 9 lat Julia Dondziak 2 miejsce
Kata ind. młodziczek 9-8kyu Magdalena Grabowska 2 miejsce
Kata ind. młodzików +7kyu Patryk Kozieł 1 miejsce
Kata ind. młodziczek +7 kyu Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików 9-8kyu Artur Kamiński 1 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13 lat +7kyu Krystian Świrski 1 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13 lat +7kyu Katarzyna Malewicz 2 miejsce
Kata ind. kadetów Jan Pokorski 3 miejsce
Kumite ind. młodzików 12-13 lat Kacper Grzebieluch 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek Katarzyna Malewicz 2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 15lat Julia Dondziak
Julia Sachar
Dominika Zwiech
1 miejsce
Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
Magdalena Grabowska
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców do15 lat Kacper Grzebieluch
Jan Pokorski
Krystian Świrski
1 miejsce

Dnia 4 grudnia 2011r. w Szczecinie
odbył się" XIII Mikołajkowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina w Karate Dzieci i Młodzieży, w którym wzięło udział blisko 200 zawodników z 11 klubów północnej Polski w tym z mocnych ośrodków z Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Kostrzyna. W zawodach tych zawodnicy naszego klubu zdobyli 40 medali (11 złotych, 12 srebrnych i 17 brązowych) w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat 9 kyu Inga Ksiądz 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat +8 kyu Dominika Zwiech
Julia Sachar
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat 9 kyu Oskar Piskorz 3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat 8 kyu Krzysztof Parzychowski
Aleksander Gdakowicz
Bartosz Olszewski
2 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat +8,2 kyu Oskar Pilawka
Hubert Mosiejczuk
Michał Gdaniec
2 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat +7kyu Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat 8-9kyu Michał Potoczny 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat +7 kyu Wiktor Wyszomirski 1 miejsce
Kata ind. młodziczek +7 kyu Zuzanna Bogusławska 3 miejsce
Kata ind. młodzików 8-9 kyu Patryk Bieńkowski
Kacper Wiencis
Adrian Pietruszewski
1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików +7 kyu Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetek +6 kyu Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. kadetów 7-9 kyu Marek Gmachowski
Jan Machiński
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów +6 kyu Jan Pokorski
Łukasz Socha
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodziczek Open Alicja Jaśkowiak
Zuzanna Bogusławska
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. młodzików -45 kg Patryk Kozieł 3 miejsce
Kumite ind. młodzików +45 kg Paweł Dondziak
Hubert Felkiewicz
2 miejsce
3 miejsce

© Copyright 2013 Samurai Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Strony internetowe Pro-Link