Cofnij
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2012

Dnia 22 grudnia 2012r. w Gryfinie

odbył sięTurniej Karate Laguna Cup dla Dzieci w którym zawodnicy naszego klubu zdobyli medale w konkurencjach kata i pływaniu.
Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Julia Długosz i Kacper Kreczko z Samuraja, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki.
Nasi Samuraje zdobyli medale w następujących konkurencjach:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dzieci 7 lat Maja Zawadzińska
Paweł Kulikowski
Iga Fiulipiuk
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dzieci 9 lat Kacper Kreczko 1 miejsce
Kata ind. dzieci 10 lat 9 kyu Izabella Tomaszewska 1 miejsce
Kata ind. dzieci 11lat Julia Długosz
Adrian Cimek
1 miejsce
2 miejsce
Pływanie
Dziewczęta do 7 lat dystans 25m Iga Filipiuk
Maja Zawadzińska
1 miejsce
2 miejsce
Chłopcy 9 lat dystans 25m Kacper Kreczko 1 miejsce
Dziewczęta 9 lat dystans 25m Izabella Tomaszewska 2 miejsce
Chłopcy i Dziewczęta 11-12 lat dystans 50m Julia Długosz
Adrian Cimek
1 miejsce
3 miejsce

Dnia 08 grudnia 2012r. w Szczecinie

został rozegrany XIIV Mikołajkowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina Dzieci i Młodzików.

Podczas rozpoczęcia zawodów odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych od Prezydenta miasta Szczecin dla zawodników klubu Samuraj, medalistów Mistrzostw Świata Karate WUKF Dzieci, Kadetów i Juniorów 2012: Katarzyny Malewicz, Michała Raziuka, Łukasza Sochy, Bogny Bochińskiej, Patrycji Klasińskiej oraz Julii Sachar i Krystiana Świrskiego.

Zawodnicy otrzymali ufundowane przez firmę Silver Trofea Sportowe pamiątkowe medaliony

Drugą uroczystością było wręczenie przez obecnego podczas zawodów Prezesa Polskiego Związku Karate Pana Wacława Antoniaka nominacji na szósty stopień mistrzowski Dan, który otrzymali trenerzy klubu Samuraj Ryszard Kulikowski i Dariusz Urbaniak.

Zawody odbywały się w bardzo miłej atmosferze, gdyż oprócz pięknych medali wszystkie dzieci otrzymały mikołajkowe prezenty, a dodatkowo Piekarnia Gienial dostarczyła słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju.

A oto wyniki naszych zawodników:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców 8-9 lat +8kyu Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat +7kyu Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Julia Dondziak
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek +7kyu Patrycja Klasińska
Zuzanna Bogusławska
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików +7kyu Patryk Kozieł 3 miejsce
Kata ind. kadetek 14-15 lat Bogna Bochińska Weronika Lisowska 1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów 14-15 lat Krystian Świrski
Łukasz Socha
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. młodziczek - 43 kg Julia Sachar
Patrycja Klasińska
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 43kg Alicja Jaśkowiak
Zuzanna Bogusławska
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 45kg Oliwer Zarębski 1 miejsce
Kumite ind. kadetek -52 kg Weronika Lisowska 1 miejsce
Kumite ind. kadetek +52 kg Katarzyna Malewicz 1 miejsce
Kumite ind. kadetów - 57kg Krystian Świrski 1 miejsce
Kumite ind. kadetów +57kg Łukasz Socha
Dominik Wąs
1 miejsce
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 11 lat Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Julia Dondziak
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 12-15 lat Weronika Lisowska
Katarzyna Malewicz
Zuzanna Bogusławska
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców 12-15 lat Paweł Dondziak
Patryk Kozieł
Oliwer Zarębski
2 miejsce

Dnia 01.12.2012r. w Bydgoszczy

odbyły się III Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Bushido Cup", w którym wzięło udział 170 zawodników z 16 klubów z całej Polski. Sześcioosobowa reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 13 medali (2 złote, 3 srebrne i 8 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat białe pasy Maja Zawadzińska 1 miejsce
Kata ind. dzieci do 7 lat Maja Zawadzińska 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Julia Sachar 2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek Zuzanna Bogusławska 3 miejsce
Kata ind. kadetek Weronika Lisowska
Katarzyna Malewicz
3 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 8-9 lat +27kg Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind dziewcząt 10-11 lat -35 kg Julia Sachar 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 50kg Zuzanna Bogusławska 3 miejsce
Kumite ind. kadetek -54 kg Weronika Lisowska 3 miejsce
Kumite ind. kadetek +54 kg Katarzyna Malewicz 3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Maja Zawadzińska
3 miejsce
Kata drużynowe kadetek i kadetów Weronika Lisowska
Katarzyna Malewicz
Zuzanna Bogusławska
2 miejsce


Dnia 24.11.2012r. w Chełmzy

odbył się XVII Otwarty Turniej o Mistrzostwo Chełmży w Karate Dzieci i Młodzieży w którym wzięli udział zawodnicy z klubów północnej Polski w tym z mocnych ośrodków Karate z Bydgoszczy, Torunia i Inowrocławia. Zawody były rozgrywane według systemu WKF. Pięciu zawodników Samuraja zdobyło tam 11 medali: 3 złote, 1 srebrny i 7 brązowych.
A oto wyniki naszych zawodników:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 11lat Julia Dondziak
Olga Żmińczuk
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców do 11 lat Wiktor Wyszomirski 3 miejsce
Kata ind. młodzików Paweł Dondziak
Patryk Kozieł
1 miejsce
3 miejsce
Walka z fantomem dziewcząt do 10lat Olga Żmińczuk 3 miejsce
Walka z fantomem dziewcząt 11-12lat Julia Dondziak 2 miejsce
Walka z fantomem chłopców 11-12lat Wiktor Wyszomirski 1 miejsce
Walka z fantomem młodzików Patryk Kozieł 3 miejsce
Shiai Kumite ind. młodzików Paweł Dondziak 3 miejsce
Kata drużynowe chłopców 12-15 lat Paweł Dondziak
Patryk Kozieł
Wiktor Wyszomirski
1 miejsce


W dniu 18.11.2012r. w Stargardzie Szczecińskim

zawodnicy naszego klubu wzięli udział wVII Stargardzkim Turniej Karate Shotokan.
Podczas tego turnieju zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 17 medali (4 złote, 5 srebrnych i 8 brązowych).
A oto wyniki naszych zawodników:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Maja Zawadzińska
Marta Żmińczuk
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców do 7 lat Kondrat Mosiejczuk
Paweł Kulikowski
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat Oskar Pilawka
Patryk Śmieciński
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Julia Sachar
Dominika Zwiech
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10 lat Radosław Andrusik
Kondrat Mosiejczuk
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 11 lat Wiktor Wyszomirski
Michał Olejnik
Michał Potoczny
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 12-13 lat Alicja Jaśkowiak 2 miejsce


Dnia 17.11.2012r. w Legnicy

odbył sięMiędzynarodowy Turniej Karate WKF "Eurpean Cuprum Cup", w którym wzięło udział blisko 400 zawodników z 32 klubów z Wielkiej Brytanii, Włoch, Czech, Ukrainy i całej Polski. Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 3 medale (1 srebrny i 2 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kumite ind dziewcząt 10-11 lat -40 kg Julia Sachar 2 miejsce
Kumite ind dziewcząt 10-11 lat +40kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce


Dnia 21.10.2012r. w Murowanej Goślinie

odbyły sięMistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów młodszych, Juniorów i Młodzieżowców U21.
W zawodach wzięło udział 460 zawodników z 49 klubów z całej Polski. Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 6 medali (1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe). Na uwagę zasługuje fakt, że w pierwszej dziesiątce klubów sklasyfikowanych podczas Mistrzostw Polski Karate WKF znalazły się dwa szczecińskie kluby Bodaikan i Samuraj. Ostatecznie klub Samuraj zajął 8 miejsce.

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. juniorów młodszych Krystian Świrski 2 miejsce
Kumite ind. juniorek mł. +54 kg Katarzyna Malewicz 3 miejsce
Kumite ind. juniorów -76 kg Michał Raziuk 2 miejsce
Kumite ind. mężczyzn U21 -68 kg Jonatan Kujawa 3 miejsce
Kata drużynowe juniorów mł. Krystian Świrski
Łukasz Socha
Paweł Kłodziński
1 miejsce
Kata drużynowe mężczyzn U21 Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Igor Gęsiorowski
3 miejsce

4TH WUKF WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS
W dniach 12 - 14.10.2012r. w Nowym Sadzie w Serbii

odbyły się Mistrzostwa Świata Karate WUKF Dzieci, Kadetów i Juniorów.

Siedmiu zawodników z klubu Samuraj Szczecin zdobyło 3 medale w konkurencjach drużynowych (1 złoty, 2brązowe), w których startowali wraz z zawodnikami z klubów Kamikaze Szczecin i Tora Legnica. W konkurencjach indywidualnych najlepiej wypadła najmłodsza nasza reprezentantka JULIA SACHAR W konkurencji kata ind dziewcząt 9-10 lat w której rywalizowała z 60 zawodniczkami, Julia po pierwszej rundzie eliminacyjnej weszła z czwartym wynikiem do półfinału z 11 innymi zawodniczkami.

Podczas wykonywania kata w rundzie półfinałowej nieznacznie się zachwiała co miało wpływ na noty i ostatecznie Julia zajęła 10 miejsce. Następnego dnia w konkurencji kumite ind dziewcząt 9-10 lat po wygraniu trzech walk, w czwartej przegrała o wejście do czwórki finałowej z zawodniczką Rumunii zajmując ostatecznie 5 miejsce.

Pozostali nasi zawodnicy mieli mniej szczęścia w konkurencjach indywidualnych, w których odpadali w pierwszej rundzie. Zdecydowanie lepiej im poszło w konkurencjach drużynowych.

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite drużynowe juniorek Katarzyna Malewicz medal złoty
Kata drużynowe kadetek Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
Patrycja Klasińska
medal brązowy
Kumite drużynowe juniorów Michał Raziuk
Łukasz Socha
medal brązowy


Dnia 06.10.2012r. w Legnicy
odbył sięXXI Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Mistrzostwa Ziemi Legnickiej",
w którym wzięło udział 170 zawodników z 12 klubów z całej Polski. Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 37 medali (14 złotych, 10 srebrnych i 13 brązowych), zajmując wysokie drugie miejsce po gospodarzach z klubu Tora Legnica.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Patrycja Klasińska (3 złote i 1 srebrny medal) z klubu Samuraj Szczecin, a najlepszym zawodnikiem turnieju został jej klubowy kolega Michał Raziuk (3 złote medale).

A oto wyniki naszych zawodników:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt białe pasy Maja Zawadzińska 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt ur. w 2002-2001r Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Dominika Zwiech
1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców ur. w 2002-2001r Wiktor Wyszomirski 3 miejsce
Kata ind. młodziczek Patrycja Klasińska 1 miejsce
Kata ind. młodzików Paweł Dondziak 3 miejsce
Kata ind. juniorek mł. Weronika Lisowska
Katarzyna Malewicz
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. juniorów mł. Paweł Kłodziński
Krystian Świrski
Łukasz Socha
1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. juniorów Michał Raziuk
Łukasz Klasiński
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. seniorek Jadwiga Bosacka 2 miejsce
Kata ind. seniorów Jonatan Kujawa 1 miejsce
Kumite ind. dziewcząt ur. w 2002-2001r +30 kg Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodziczek -50 kg Patrycja Klasińska 3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 45kg Oliwer Zarębski 3 miejsce
Kumite ind. młodzików + 55kg Paweł Dondziak 2 miejsce
Kumite ind. juniorek mł. -54 kg Weronika Lisowska 1 miejsce
Kumite ind. juniorek mł. +54 kg Katarzyna Malewicz 1 miejsce
Kumite ind. juniorów mł. -57 kg Krystian Świrski
Dominik Wąs
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. juniorów mł. -63 kg Paweł Kłodziński
Łukasz Socha
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. juniorów -63 kg Łukasz Klasiński 3 miejsce
Kumite ind. juniorów -68 kg Michał Raziuk 1 miejsce
Kumite ind. juniorów -76 kg Jonatan Kujawa 1 miejsce
Kumite ind. seniorek OPEN Jadwiga Bosacka 2 miejsce
Kata drużynowe żaczek i młodziczek Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
1 miejsce
Julia Dondziak
Dominika Zwiech
Maja Zawadzińska
2 miejsce
Kata drużynowe żaków i młodzików Paweł Dondziak
Oliwer Zarębski
Wiktor Wyszomirski
3 miejsce
Kata drużynowe juniorek i seniorek Weronika Lisowska
Katarzyna Malewicz
Patrycja Klasińska
1 miejsce
Kata drużynowe juniorów i seniorów Michał Raziuk
Krystian Świrski
Łukasz Socha
1 miejsce
Paweł Kłodziński
Dominik Wąs
Łukasz Klasiński
3 miejsce


Dnia29.09.2012r. w Tczewie

odbył się Finał Puchar Polski Karate WKF.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 9 medali (2 złote, 1 srebrny i 6 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. juniorów młodszych Krystian Świrski
Łukasz Socha
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. juniorek młodszych Weronika Lisowska 3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat +40kg Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kumite ind. juniorów młodszych - 57kg Krystian Świrski 3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
1 miejsce
Kata drużynowe juniorów mł. i juniorów Krystian Świrski
Łukasz Socha
Michał Raziuk
3 miejsce
Kata drużynowe juniorek mł. i juniorek Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
2 miejsce
Kumite drużynowe dziewcząt 10-11 lat Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
Dominika Zwiech
3 miejsce

Dnia 23.06.2012r. w Goleniowie
odbył się Finał XIII Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Karate WKF, w której zawodnicy Samuraja zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej przed klubami LUKS Karate Goleniów i Szkoła Polsko-Amerykańska.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 22 medale (12 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 9 lat Oskar Pilawka 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Dominika Zwiech
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat Michał Potoczny
Łukasz Koźlarek
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 12-13 lat Patrycja Klasińska
Zuzanna Bogusławska
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów Krystian Świrski
Łukasz Socha
Konrad Przyłuski
Jan Machiński
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetek Weronika Lisowska 1 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat -32kg Dominika Zwiech 1 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat +32kg Julia Sacha
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 12-13 lat OPEN Patrycja Klasińska 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt kadetek Weronika Lisowska
Zuzanna Bogusławska 
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. chłopców kadetów - 57kg Krystian Świrski
Jan Machiński
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców kadetów + 57kg Łukasz Socha
Konrad Przyłuski
1 miejsce
2 miejsce
 
Dnia 16.06.2012r. w Szczecinie
odbyła się III Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży, w której zawodnicy Samuraja zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej przed klubami UKS Szkoła Polsko-Amerykańska i Sport-Art Funakoshi do Szczecin. Zawody te zostały rozegrane wg. włoskiego systemu współzawodnictwa sportowego w dwóch etapach. Pierwszym był sprawnościowy tor przeszkód, natomiast drugim była konkurencja kata wg systemu ESKA.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 10 medali (12 złotych, 10 srebrnych i 11 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 5-7 lat Barbara Myck
Marta Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców do 6 lat Mateusz Wawrzyniak 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 7 lat Mateusz Kaup
Paweł Kulikowski
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 8 lat Patryk Śmieciński
Marcel Mruk
Jakub Kapuścik
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 9 lat Inga Ksiądz
Olga Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 9 lat Kajetan Kieszkowski
Oskar Pilawka
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 10 lat Julia Sachar
Dominika Zwiech
Julia Dondziak
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 10 lat Mateusz Byczyński  3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 11 lat Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 11 lat Łukasz Koźlarek
Michał Olejnik 
1 miejsce
2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód młodzików Artur Kamiński  3 miejsce
KATA
Kata ind. dziewcząt 5-7 lat Marta Żmińczuk  2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat Aleksandra Bieńkowska  1 miejsce
Kata ind. chłopców 8 lat Patryk Śmieciński
Kacper Kreczko 
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat Olga Żmińczuk  3 miejsce
Kata ind. chłopców 9 lat Oskar Pilawka
Hubert Mosiejczuk 
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Julia Sachar
Julia Dondziak 
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat Michał Potoczny
Łukasz Koźlarek 
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13 lat Patryk Kozieł
Paweł Dondziak 
1 miejsce
3 miejsce

Dnia 19.05.2012r. w Bydgoszczy
odbyły się XI Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Mistrzostwa Pomorza i Kujaw", w którym wzięło udział 260 zawodników z 19 klubów z całej Polski.

Siedmioosobowa reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 10 medali (2 złote, 4 srebrne i 4 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat białe pasy Maja Zawadzińska 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat 8-7kyu Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat 8-7kyu Julia Dondziak
Dominika Zwiech
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13 lat 8-7kyu Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat 8-7kyu Wiktor Wyszomirski 2 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat -30kg Dominika Zwiech 2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 13 lat Alicja Jaśkowiak
Julia Dondziak
Dominika Zwiech
3 miejsce
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Maja Zawadzińska
3 miejsce

 
W dniach 05-06.05.2012r. w Bydgoszczy
odbył się XI Międzynarodowy Turniej Karate "Central Europe Open 2012" Karate WKF, w którym wzięło udział 350 zawodników z 36 klubów.
Siedmioosobowa reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 4 medale (2 złote i 2 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. juniorów -68 kg Michał Raziuk 3 miejsce
Kata drużynowe kadetów, juniorów Jan Pokorski
Michał Raziuk
Łukasz Socha
1 miejsce
Kata drużynowe seniorów Krzysztof Kulikowski
Tomasz Wachowicz
Patryk Cynowski
1 miejsce
Kumite drużynowe seniorów Krzysztof Kulikowski
Tomasz Wachowicz
Patryk Cynowski
3 miejsce

W dniu 28.04.2012r. w Rumii zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF strefy I (województwa; pomorskie, warmińsko-mazurskie i zachodniopomorskie). W zawodach tych wzięło udział 101 zawodników z 13.

Podczas tego turnieju zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 6 medali (1 złoty i 5 brązowych). A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodziczek do 7,3 kyu Patrycja Klasińska 1 miejsce
Kata ind. młodzików od 6,1 kyu Oliwer Zarębski 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek - 40kg Patrycja Klasińska 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 50kg Magdalena Grabowska 3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 45kg Oliwer Zarębski 3 miejsce
Kumite ind. młodzików + 50kg Paweł Dondziak 3 miejsce

W dniu 14.04.2012r. w Stargardzie Szczecińskim
został rozegrany VII Otwarty Turniej Karate WKF "Kamikaze Cup", w którym wzięło udział 194 zawodników z 10 klubów województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego.

Podczas tego turnieju zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 21 medali (5 złotych, 7 srebrnych i 9 brązowych) zajmując wysokie 2 miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju.

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat + 7kyu Patrycja Klasińska
Julia Dondziak
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów Łukasz Socha 1 miejsce
Kata ind. kadetek Katarzyna Malewicz
Weronika Lisowska
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. mężczyzn + 16 lat Jonatan Kujawa
Tomasz Wachowicz
1 miejsce
3 miejsce
Kumite indywidualne młodzików - 45kg Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
Artur Kamiński
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat OPEN Patrycja Klasińska 1 miejsce
Kumite ind. kadetów OPEN Łukasz Socha 3 miejsce
Kumite ind. kadetek OPEN Katarzyna Malewicz
Weronika Lisowska
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. juniorów OPEN Michał Raziuk 3 miejsce
Kata drużynowe chłopców do 14 lat Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
Paweł Dondziak
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 14 lat Patrycja Klasińska
Julia Dondziak
Olga Żmińczuk
2 miejsce
Weronika Lisowska
Katarzyna Malewicz
Magdalena Grabowska
3 miejsce
Kumite drużynowe chłopców
(młodzik, kadet, junior)
Oliwer Zarębski
Dominik Wąs
Michał Raziuk
3 miejsce
Kumite drużynowe dziewcząt
(młodziczka, kadetka, juniorka)
Magdalena Grabowska
Weronika Lisowska
Katarzyna Malewicz
2 miejsce

W dniach 30.03-01.04.2012r. we Wrocławiu
odbyło się XXI Międzynarodowe Seminarium Karate i Turniej Funakoshi Cup Karate WKF, w którym wzięło udział 380 zawodników z 37 klubów oraz reprezentacje narodowe 7 państw; Wielkiej Brytanii, Rosji, Łotwy, Litwy, Czech, Słowacji i Polski.

Był to rankingowy turniej Polskiego Związku Karate, podczas którego klub Samuraj zdobył 7 medali (3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. kadetek Weronika Lisowska 3 miejsce
Kata ind. juniorów Jonatan Kujawa 2 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat Patrycja Klasińska 3 miejsce
Kumite ind. juniorów - 76kg Jonatan Kujawa 1 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 11 lat Julia Dondziak
Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
1 miejsce
Kata drużynowe młodzików Oliwer Zarębski
Patryk Kozieł
Paweł Dondziak
2 miejsce
Kata drużynowe kadetów Jan Pokorski
Krystian Świrski
Łukasz Socha
1 miejsce

Dnia 3-4 marca 2012r. w Łodzi
odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Puchar Świata "Harasuto" Karate WKF w którym startowało 1103 zawodników ze 103 klubów, reprezentujących 18 państw. W zawodach tych uczestniczyło wielu medalistów mistrzostw świata i mistrzostw Europy. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Był to pierwszy start w nowym roku naszych zawodników, którzy zdobyli w nim 3 medale (1 srebrny i 2 brązowe) w następujących konkurencjach:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata drużynowe dziewcząt do 10 lat Julia Sachar
Julia Dondziak
Dominika Zwiech
3 miejsce
Kata drużynowe kadetek Weronika Lisowska
Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
3 miejsce
Kata drużynowe kadetów Jan Pokorski
Krystian Świrski
Łukasz Socha
2 miejsce

© Copyright 2013 Samurai Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Strony internetowe Pro-Link