Cofnij
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2017

WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2017

 

Dnia 16.12.2017r. w Szczecinie

odbył się XIX Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Samuraj Cup" o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, zorganizowany po raz dziewiętnasty przez nasz klub. Udział w nim wzięło 213 zawodników z klubów województwa lubuskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 31 medali (5 złotych, 14 srebrnych i 12 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat 9-8kyu Weronika Bożyczko 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat +7kyu Julia Urbańska 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat 8-9 kyu Oliwia Kazimierczak 3 miejsce
Kata ind. młodziczek +6 kyu Marta Żmińczuk 2 miejsce
Kata ind. młodzików 9-7kyu Daniel Brzozowski 2 miejsce
Kata ind. młodzików + 6kyu Miłosz Kustosz
Kondrat Mosiejczuk
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetek Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. kadetów Dominik Domżalski
Patryk Śmieciński
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat +37kg Julia Urbańska 2 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11lat +37,0 kg Bartosz Swiridow 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek - 45kg Marta Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 45kg Iga Filipiuk 3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 45kg Kondrat Mosiejczuk
Miłosz Kustosz
3 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików + 45kg Daniel Brzozowski 3 miejsce
Kumite ind. kadetek -52,0 kg Julia Sachar 2 miejsce
Kumite ind. kadetek +52 kg Olga Żmińczuk 1 miejsce
Kumite ind. kadetów -57 kg Patryk Śmieciński
Dominik Domżalski
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. kadetów +57 kg Radosław Andrusik
Maksymilian Maron
1 miejsce
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 9 lat Alicja Gabryelska
Lena Górska
Julia Urbańska
1 miejsce
Hanna Gabryelska
Laura Furman
Hanna Olewnik
2 miejsce
Weronika Bożyczko
Daria Styrczula
Honorata Skłucka
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat Wiktoria Wasiak
Aleksandra Brzozowska
Oliwia Kazimierczak
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców
10-11 lat
Filip Gajgał
Bartosz Swiridow
Marek Lewczycki
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
12 - 15 lat
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Marta Żmińczuk
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców
12 - 15 lat
Radosław Andrusik
Patryk Śmieciński
Dominik Domżalski
1 miejsce



Dn
ia 09.12.2017r. w Swarzędzu
odbył się  Akademicki Puchar Polski Karate WKF.
Zawody były rozgrywane w dwóch konkurencjach - kata i kumite.
Z Klubu Samuraj w zawodach brał udział Jonatan Kujawa, który reprezentował swoją uczelnię AZS WSEiT Poznań. który zdobył 2 medale (1 złoty i 1 brązowy).

A oto wynik naszego zawodnika:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. mężczyzn -67,0 kg Jonatan Kujawa 1 miejsce
Kumite drużynowe mężczyzn Jonatan Kujawa 3 miejsce




Dn
ia 02.12.2017r. w Gryfinie
odbył się  XVI  Turniej Karate  Laguna Cup 2017.
Zawody były rozgrywane w dwóch konkurencjach - w kata i pływaniu.
Zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 11 medali (4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe).
Najlepszę zawodniczką turnieju została Julia Urbańska, która otrzymała wspaniały puchar od organizatora - trenera Tomasza Grąbczewskiego.

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 6 lat Michał Kawula 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 7 lat Lena Górniak 2 miejsce
Kata ind. chłopców 8 lat Jakub Olszewski 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat Julia Urbańska 1 miejsce
Kata ind. chłopców 10 lat Igor Krenca 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 11-12 lat Iga Filipiuk 3 miejsce
Pływanie
Dziewczęta do 7 lat dystans 25m Lena Górniak 1 miejsce
Chłopcy 8 lat dystans 25m Jakub Olszewski 1 miejsce
Dziewczęta 9 lat dystans 25m Julia Urbańska 1 miejsce
Chłopcy 10 lat dystans 25m Igor Krenca 3 miejsce
Dziewczęta 11-12 lat dystans 25m Iga Filipiuk 2 miejsce



Dnia 11.11.2017r. w Lęborku
odbył się Międzynarodowy Turniej Karate WKF Grand Prix Karate Lębork 2017,
w którym wzięło udział około 320 zawodników z 20 klubów z Polski i Rosji.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 5 medali (1 złoty, 3 srebrne i 1 brązowy).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. kadetek 14-15 lat Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. kadetek +54,0 kg Olga Żmińczuk 1 miejsce
Kumite ind. seniorów -67,0 kg Jonatan Kujawa 2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 9-10 lat Nina Markiewicz
Julia Urbańska
Aleksandra Brzozowska
2 miejsce
Kata drużynowe kobiet +14lat Olga Żmińczuk
Marta Żmińczuk
Iga Filipiuk
2 miejsce



Dnia 21.10.2017r. w Stargardzie Szczecińskim
odbył się XII Stargardzki Turniej Karate Shotokan Dzieci i Młodzieży.


Nasi młodzi karatecy zdobyli podczas tych zawodów 24 medale (5 złotych, 8 srebrnych i 11 brązowych).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 7 lat 9 kyu Hanna Olewnik 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat +8kyu Nina Markiewicz
Julia Urbańska
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat 9 kyu Daria Stryczula 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10 lat + 8kyu Aleksandra Brzozowska 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10 lat + 8kyu Filip Gajgał 2 miejsce
Kata ind. chłopców 11 lat + 8kyu Marek Lewczycki 2 miejsce
Kata ind. chłopców 12-13lat Kondrat Mosiejczuk 3 miejsce
Kihon Ippon Kumite
dziewcząt 10 lat
Aleksandra Brzozowska 3 miejsce
Kihon Ippon Kumite
chłopców 10-11 lat
Marek Lewczycki 2 miejsce
Ippon Shobu Kumite
dziewcząt 12-13 lat
 Iga Filipiuk 3 miejsce
Ippon Shobu Kumite
chłopców 12-13 lat
Paweł Kulikowski
Kondrat Mosiejczuk
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek Julia Sachar 1 miejsce
Kata ind. młodzików 14-15 lat Patryk Śmieciński
Dominik Domżalski
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodziczek 14-15 lat Julia Sachar 1 miejsce
Kumite ind. młodzików 12-13lat Dominik Domżalski
Radosław Andrusik
Patryk Śmieciński
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata druż. dziewcząt do 10 lat Nina Markiewicz
Julia Urbańska
Ola Brzozowska
1 miejsce
Weronika Bożyczko
Daria Styrczula
Hanna Olejnik
3 miejsce
Kata druż. chłopców do 10 lat Filip Gajgał
Bartosz Swiridow
Marek Lewczycki
2 miejsce
Kata druż. chłopców 11-13 lat Paweł Kulikowski
Kondrat Mosiejczuk
Daniel Brzozowski
2 miejsce



W dniach 29-30.09.2017r. w Pleszewie
odbyły się Mistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców,
w których wzięło udział około 329 zawodników z 48 klubów z Polski.
                               Zawodnicy naszego klubu Samuraj Szczecin zdobyli podczas tych zawodów 3 medale (1 srebrny i 2 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. juniorek -59,0 kg Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kata drużynowe juniorek Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
3 miejsce
Kumite drużynowe juniorek młodszych Julia Sachar
Olga Żmińczuk
3 miejsce



Dnia 24.09.2017r. w Baniach
odbył się Turniej Karate WKF - "Pierwszy Krok" Dzieci.


Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 8 medali (2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe).
Najlepszą zawodniczką turnieju została Nina Markiewicz.


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Hanna Gabryelska 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat Nina Markiewicz
Alicja Gabryelska
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat Michał Pietrus 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Oliwia Kazimierczak 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat Cezary Wawrzycki 3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 8-9 lat Nina Markiewicz 1 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat Oliwia Kazimierczak 3 miejsce




W sobotę 23.09.2017r. w Rumii
odbył się  Międzynarodowy Turniej  Karate WKF "Pomerania Cup", w którym wzięło udział 385 zawodników z 31 klubów z Polski, Rosji oraz Turcji.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 16 medali (4 złote, 8 srebrnych i 4 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. kadetek Julia Sachar 1 miejsce
Kata ind. kadetów Dominik Domżalski 3 miejsce
Kata ind. juniorek Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. seniorek Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind. kadetek Open Olga Żmińczuk 1 miejsce
Kumite ind. kadetek -54kg Julia Sachar 2 miejsce
Kumite ind. kadetów +70kg Radosław Andrusik 2 miejsce
Kumite ind. juniorek +59kg Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind. juniorek Open Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind. seniorów +18 lat -84,0 kg Oliwer Zarębski 3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 11-15 lat Julia Urbańska
Olga Żmińczuk
Marta Żmińczuk
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców
11-15 lat
Patryk Śmieciński
Krzysztof Parzychowski
Dominik Domżalski
1 miejsce
Paweł Kulikowski
Miłosz Kustosz
Kondrat Mosiejczuk
3 miejsce
Kata drużynowe kobiet + 16 lat Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
Kata drużynowe mężczyzn +16 lat Oliwer Zarębski
Radosław Andrusik
Mateusz Jarzębowski
2 miejsce





nia 03.06.2017r. w Żukowie
odbyły się
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 3 brązowe medale.


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodzików od 6,1 kyu Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kumite ind. młodzików -35,0 kg Miłosz Kustosz 3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 50,0 kg Patryk Śmieciński 3 miejsce




Dnia 28 maja 2017r. w Szczecinie
odbyła się zorganizowana przez nasz klub VII Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży.
W turnieju tym wzięło udział 171 zawodników.
W klasyfikacji klubowej zajęliśmy pierwsze miejsce wyprzedzając klub Kamikaze Szczecin i UKS Polsko-Amerykańskich Szkół. Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 27 medali (10 złotych, 5 srebrnych i 12 brązowych).
Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Olga Żmińczuk i Patryk Śmieciński KKSamuraj (2 złote medale).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 5-7 lat
Laura Furman
Hanna Gabryelska
Hanna Olewnik
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 5-7 lat
Piotr Barabanow 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 8 lat
Weronika Bożyczko 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód chłopców 8 lat Michał Pietrus 2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 9 lat
Lena Milanowska 3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 10 lat
Filip Gajgał 2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 11 lat
Marta Żmińczuk 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
młodziczek 12-13 lat
Barbara Myck
Gabriela Szałachowska
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
młodzików 12-13 lat
Patryk Śmieciński
Miłosz Kustosz
1 miejsce
2 miejsce
KATA
Kata ind. dziewcząt 8 lat Weronika Bożyczko
Alicja Gabryelska
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat Nina Markiewicz
Julia Urbańska
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Marta Żmińczuk 1 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat Kondrat Mosiejczuk 2 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13 lat Barbara Myck
Iga Filipiuk
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13 lat Patryk Śmieciński
Miłosz Kustosz
1 miejsce
2 miejsce
KUMITE
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat -30,0 kg Nina Markiewicz
Julia Urbańska
Oliwia Kazimierczak
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
 Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat +37,0 kg Marta Żmińczuk 1 miejsce
 Kumite ind. chłopców 10-11 lat -37,0 kg Kondrat Mosiejczuk 2 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11 lat +37,0 kg Bartosz Swiridow
Mateusz Pawłowski
3 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodziczek Open Iga Filipiuk
Aleksandra Bartoszek
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. młodzików -45,0 kg Miłosz Kustosz
Daniel Brzozowski
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. młodzików +45,0 kg Paweł Kulikowski
Patryk Śmieciński
2 miejsce
3 miejsce



Dnia 20.05.2017r. w Sopocie
odbył się Ogólnopolski Turniej Karate WKF "
Randori Cup".
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 7 medali (3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodzików 12-13 lat Patryk Śmieciński 2 miejsce
Kata ind. kadetek 14-15 lat Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11 lat - 40,0 kg Kondrat Mosiejczuk 2 miejsce
Kumite ind. młodzików -50,0 kg Patryk Śmieciński 1 miejsce
Kumite ind. kadetek +54,0 kg Olga Żmińczuk 1 miejsce
Kata drużynowe chłopców11-12 lat Paweł Kulikowski
Miłosz Kustosz
Kondrat Mosiejczuk
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców 10-13 lat Patryk Śmieciński
Miłosz Kustosz
Daniel Brzozowski
1 miejsce



Dnia 13.05.2017r. w Suchym Lesie
odbył się Ogólnopolski Turniej Karate "
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski".
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 8 medali (1 złoty, 4 srebrne i 3 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat Nina Markiewicz 3 miejsce
Kata ind. chłopców 12-13 lat Patryk Śmieciński 2 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11lat Marta Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11 lat Kondrat Mosiejczuk 3 miejsce
Kumite ind. chłopców 12-13 lat Patryk Śmieciński
Miłosz Kustosz
1 miejsce
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 10-13 lat Nina Markiewicz
Julia Urbańska
Marta Żmińczuk
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców 10-13 lat Patryk Śmieciński
Miłosz Kustosz
Kondrat Mosiejczuk
2 miejsce



Dnia 29 kwietnia 2017r. w Lęborku
został rozegrany  Puchar Polski Karate WKF Młodzików, Kadetów, Juniorów i Seniorów.
W  zawodach tych  wzięło  udział  blisko 190  zawodników z 27 klubów z całej Polski

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 7 medali (1 srebrny, 6 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. młodziczek +50kg Olga Zmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek Open Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. kadetek -54kg Julia Sachar 3 miejsce
Kumite ind. juniorek +59kg Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind. juniorów +76kg Oliwer Zarębski 3 miejsce
Kumite ind. mężczyzn U21 -75kg Łukasz Socha 3 miejsce
Kata drużynowe juniorek 16-17lat Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Julia Dondziak
3 miejsce



W dniu 25.03.2017r. w Pyrzycach
odbył się  XII Ogólnopolski Turniej  Karate WKF "Arawaza Cup 2017", w którym wzięło udział 275 zawodników z 21 klubów z Polski i Niemiec.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 15 medali (4 złote, 1 srebrny i 10 brązowych). Julia Sachar z dorobkiem 3 złotych medali została najlepszą zawodniczką turnieju


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. kadetek Julia Sachar 1 miejsce
Kata ind. kadetów Dominik Domżalski 1 miejsce
Kata ind. kobiet + 16 lat Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 8-9 lat +32kg Wiktoria Wasiak 3 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11lat +37kg Paweł Kulikowski 3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat +37kg Iga Filipiuk 3 miejsce
Kumite ind. młodzików +45kg Miłosz Kustosz 3 miejsce
Kumite ind. kadetek Open Julia Sachar 1 miejsce
Kumite ind. kadetów Open Dominik Domżalski 3 miejsce
Kumite ind. juniorek Open Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kata drużynowe chłopców 11-13 lat Paweł Kulikowski
Kondrat Mosiejczuk
Filip Gajgał
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 12 lat Marta Żmińczuk
Iga Filipiuk
Maja Kamińska
3 miejsce
Lena Milanowska
Wiktoria wasiak
Weronika Bożyczko
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców
 + 14 lat
Patryk Śmieciński
Dominik Domżalski
Miłosz Kustosz
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
  + 12 lat
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce




W dniach 10-11.03.2017r. we Wrocławiu

odbyły się Mistrzostwa Polski Karate WKF Seniorów,
w których wzięło udział 161 zawodników z 38 klubów z Polski.
                 Zawodnicy naszego klubu Samuraj Szczecin zdobyli podczas tych zawodów 1 medal brązowy.


A oto nasi medaliści:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata drużynowe seniorów Jonatan Kujawa
Łukasz Socha
Paweł Kłodziński
3 miejsce



W dniu 04.03.2017r. w Bydgoszczy
odbył się XVI Międzynarodowy Turniej Karate "Central Europe Open 2017" Karate WKF, w którym wzięło udział prawie 600 zawodników z 51 klubów, 6 państw: Polski , Rosji, Łotwy, Gruzji, Niemiec i Chech
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 2 medale (1 złoty i 1 brązowy).


A oto wyniki naszych zawodników:



Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. seniorów -67 kg Jonatan Kujawa 3 miejsce
Kumite druż. seniorów Jonatan Kujawa
Krzysztof Woźniak
Łukasz Socha
1 miejsce




© Copyright 2013 Samurai Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Strony internetowe Pro-Link