Cofnij
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2016

WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2016




Dn
ia 17.12.2016r. w Gryfinie
odbył się jubileuszowy  XVI  Turniej Karate  Laguna Cup 2016.

Zawody były rozgrywane w dwóch konkurencjach - w kata i pływaniu.
Zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 13 medali (4 złote, 5 srebrnych i 4 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt rocznik 2008 Nina Markiewicz 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt rocznik 2007 Aleksandra Brzozowska
Oliwia Kazimierczak
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców rocznik 2007 Batrosz Swiridow 3 miejsce
Kata ind. chłopców rocznik 2005 Paweł Kulikowski 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 11-12 lat Marta Żmińczuk
Barbara Myck
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców rocznik 2004 Daniel Brzozowski 2 miejsce
Pływanie
Dziewczęta 8 lat dystans 25m Nina Markiewicz 2 miejsce
Dziewczęta 9 lat dystans 25m Aleksandra Brzozowska 1 miejsce
Chłopcy 11 lat dystans 25m Kondrat Mosiejczuk 2 miejsce
Dziewczęta 11 lat dystans 25m Marta Żmińczuk 1 miejsce
Chłopcy 12-13 lat 50m Daniel Brzozowski 1 miejsce



Dnia 10.12.2016r. w Szczecinie
odbył się XVIII Mikołajkowy Turniej Karate WKF Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, zorganizowany po raz osiemnasty przez nasz klub. Udział w nim wzięło 375 zawodników z klubów województwa lubuskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 19 medali (2 złote, 6 srebrnych i 11 brązowych).
Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju z dorobkiem trzech medali (2 złote i 1 srebrny) otrzymała Alicja Jaśkowiak z naszego klubu.
A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat +7 kyu Marta Żmińczuk 2 miejsce
Kata ind. młodziczek 9-7kyu Barbara Myck 3 miejsce
Kata ind. młodziczek + 6kyu Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kata ind. młodzików 9-7kyu Daniel Brzozowski 3 miejsce
Kata ind. młodzików + 6kyu Patryk Śmieciński 2 miejsce
Kata ind. kadetek Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 8-9 lat +28kg Wiktoria Wasiak 3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat +37kg Marta Żmińczuk
Iga Filipiuk
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodziczek - 45kg Aleksandra Bartoszek 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 45kg Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. kadetek +52 kg Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind. kadetów -57 kg Hubert Mosiejczuk 3 miejsce
Kumite ind. kadetów +57 kg Wojciech Gołubiński
Radosław Andrusik
3 miejsce
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
do 11 lat
Marta Żmińczuk
Iga Filipiuk
Julia Urbańska
2 miejsce
Kata drużynowe chłopców
do 11 lat
Paweł Kulikowski
Kondrat Mosiejczuk
Marek Lewczycki
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
12 - 15 lat
Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców
12 - 15 lat
Radosław Andrusik
Patryk Śmieciński
Dominik Domżalski
3 miejsce





Dnia 12.11.2016r. w Lęborku
odbył się Międzynarodowy Turniej Karate WKF Grand Prix Karate Lębork 2016,
w którym wzięło udział około 468 zawodników z 21 klubów z Polski i Rosji.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 5 medali (1 złoty i 4 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt od 14 lat Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kata ind. juniorek 16-17 lat Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek +50,0 kg Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. kadetek +54,0 kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kata drużynowe kadetek 14-15lat Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce




W dniach 15-16.10.2016r. w Białymstoku
odbyły się Mistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców,
w których wzięło udział około 329 zawodników z 48 klubów z Polski.
                               Zawodnicy naszego klubu Samuraj Szczecin zdobyli podczas tych zawodów 3 medale (1 srebrny i 2 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata drużynowe juniorów młodszych Łukasz Koźlarek
Radosław Andrusik
Dominik Domżalski
3 miejsce
Kata drużynowe juniorów młodszych Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Julia Długosz
2 miejsce
Kumite drużynowe juniorek młodszych Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Julia Długosz
3 miejsce





Dnia 02.10.2016r. w Stargardzie Szczecińskim
odbył się XI Stargardzki Turniej Karate Shotokan Dzieci i Młodzieży.


Nasi mali karatecy zdobyli podczas tych zawodów 14 medali (2 złote, 5 srebrnych i 7 brązowych).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 7 lat Agnieszka Jaśkowiak 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat 9kyu Weronika Bożyczko 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat +8kyu Nina Markiewicz
Alicja Gabryelska
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat Lena Milanowska 3 miejsce
Kata ind. chłopców 9 lat Bartosz Swiridow 3 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13lat Patryk Śmieciński
Miłosz Kustosz
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat Iga Filipiuk 2 miejsce
Kumite ind. młodzików 12-13lat Miłosz Kustosz
Patryk Śmieciński
1 miejsce
2 miejsce
Kata druż. dziewcząt do 10 lat Nina Markiewicz
Oliwia Kazimierczak
Alicja Gabryelska
2 miejsce
Julia Urbańska
Lena Milanowska
Ola Brzozowska
3 miejsce
Kata druż. chłopców 11-13 lat Patryk Śmieciński
Kondrat Mosiejczuk
Miłosz Kustosz
2 miejsce





Dnia 01.10.2016r. w Osielsku
odbył się V Ogólnopolski Turniej Karate Yamabushi Cup 2016,
w których wzięło udział około 440 zawodników z 21 klubów z Polski.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 11 medali (1 złoty, 4 srebrne i 6 brązowych).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodziczek Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kata ind. kadetek Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kata ind. juniorek Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. juniorów Dominik Domżalski 3 miejsce
Kumite ind. kadetek -54,0 kg Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. kadetek +54,0 kg Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. kadetów +70,0 kg Łukasz Koźlarek 3 miejsce
Kata drużynowe chłopców 14-17lat Łukasz Koźlarek
Radosław Andrusik
Dominik Domżalski
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 14-17lat Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Julia Długosz
2 miejsce





Dnia 25.09.2016r. w Lipianach
odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich Karate WKF Dzieci i Młodzików.


Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 8 medali (1 złoty, 1 srebrny i 6 brązowych).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 8 lat Oliwia Kazimierczak
Weronika Bożyczko
Nina Markiewicz
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat Julia Urbańska 3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat Filip Gajgał
Bartosz Swiridow
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10 lat Eryk Rybak 3 miejsce
Kumite ind. chłopców 8-9lat Wiktor Sosnowski 1 miejsce





Dnia 24.09.2016r. w Łodzi
odbył się Międzynarodowy Turniej Karate WKF "Grand Prix Poland 2016".

W turnieju tym wśród 400 zawodników z 34 klubów Ukrainy, Słowacji, Czech i Polski, wzięli również udział zawodnicy z naszego klubu.

A oto wyniki naszych zawodniczek:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodziczek Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kata ind. kadetek Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 50,0 kg Olga Żmińczuk 3 miejsce





W dniach 16-19.06.2016r. w Dublinie /Irlandia/
odbyły się Mistrzostwa Świata Karate WUKF Seniorów, Juniorów, Kadetów i Dzieci, w których wzięło udział około 2300 zawodników z 28 państw reprezentujących 37 federacji.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 4 medale (3 srebrne i 1 brązowy).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind dziewcząt 13-14 lat 6-4kyu Julia Sachar

Olga Żmińczuk
3 miejsce

5-7 miejsce
Kumite drużynowe kadetek
Shobu Sanbon
Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite drużynowe juniorów
Shobu Ippon
Łukasz Socha 2 miejsce
Kumite drużynowe juniorów
Shobu Ippon - Rotation
Łukasz Socha 2 miejsce





Dnia 28 maja 2016r. w Szczecinie
odbyła się VI Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży.
W turnieju tym wzięło udział 124 zawodników.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 27 medali (10 złotych, 5 srebrnych i 12 brązowych).
Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Olga Żmińczuk i Patryk Śmieciński KKSamuraj (2 złote medale).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 5-7 lat
Weronika Bożyczko
Laura Furman
Agnieszka Jaśkowiak
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 5-7 lat
Ernest Rybak
Mateusz Krzyżanowski
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 8 lat
Lena Milanowska
Oliwia Kazimierczak
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 9 lat
Maria Zboralska 3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 9 lat
Filip Gajgał 3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 10 lat
Marta Żmińczuk 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 11 lat Iga Filipiuk 3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 11 lat
Paweł Kulikowski
Miłosz Kustosz
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
młodziczek
Olga Żmińczuk 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
młodzików
Patryk Śmieciński
Przemek Głogowski
Hubert Mosiejczuk
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
KATA
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Weronika Bożyczko 3 miejsce
Kata ind. chłopców do 7 lat Mateusz Krzyżanowski 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat Nina Markiewicz
Oliwia Kozimierczak
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 9 lat Filip Gajgał 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Marta Żmińczuk 1 miejsce
Kata ind. chłopców 11 lat Miłosz Kustosz 2 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13 lat Olga Żmińczuk 1 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13 lat Patryk Śmieciński
Hubert Mosiejczuk
1 miejsce
2 miejsce





Dnia 21 maja 2016r. w Rumii
odbył się  Puchar Polski Karate WKF Kadetów, Juniorów i Seniorów.
W  zawodach tych  wzięło  udział  blisko 190  zawodników z 27 klubów z całej Polski

Trzyosobowa reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 1 medal.

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. kadetek +54kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce




Dnia 7 maja 2016r. w Szczecinie
Nasz klub zorganizował Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF.
W  imprezie  tej  wzięło  udział  blisko 100  zawodników  reprezentujących  13 klubów z województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 6 medali (1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodziczek Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. młodzików -7 kyu Krzysztof Parzychowski 3 miejsce
Kumite ind. młodzików -40 kg Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek -50 kg Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek  +50 kg Julia Sachar 2 miejsce





W sobotę 23.04.2016r. w Rumii
odbył się  Międzynarodowy Turniej  Karate WKF "Pomerania Cup", w którym wzięło udział 384 zawodników z 20 klubów z Polski oraz Rosji.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 10 medali (3 złote, 1 srebrny i 6 brązowych).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. młodziczek Open Olga Żmińczuk 1 miejsce
Kumite ind. młodziczek -50kg Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. młodzików -40kg Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek +50kg Julia Sachar
Inga Ksiądz
3 miejsce
3 miejsce
Kata drużynowe młodziczek Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
1 miejsce
Kata drużynowe kadetek Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
2 miejsce
Kata drużynowe młodzików Patryk Śmieciński
Krzysztof Parzychowski
Franciszek Myck
3 miejsce
Kumite drużynowe młodziczek Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
Aleksandra Bartoszek
1 miejsce
Kumite drużynowe młodzików Patryk Śmieciński
Krzysztof Parzychowski
Franciszek Myck
3 miejsce





W dniu 01.04.2016r. w Bydgoszczy
podczas rozgrywanych  Mistrzostw Świata Karate Shotokan WSF"

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 1 medal:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata druż. młodziczek Olga Żmińczuk
Julia Sachar
Inga Ksiądz
3 miejsce





W dniu 19.03.2016r. w Chociwlu
odbył się  XI Ogólnopolski Turniej  Karate WKF "Arawaza Cup 2016", w którym wzięło udział 275 zawodników z 14 klubów z Polski i 1 z Egiptu.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 16 medali (5 złotych, 4 srebrne i 7 brązowych). Julia Sachar z dorobkiem 3 złotych medali została najlepszą zawodniczką turnieju


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Weronika Bożyczko 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat +7kyu Miłosz Kustosz 2 miejsce
Kata ind. młodziczek +7 kyu Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kata ind. kobiet + 16 lat Maja Boguszewicz 1 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11lat +37kg Miłosz Kustosz 2 miejsce
Kumite ind. młodzików +45kg Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek +40kg Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. kadetów Open Radosław Andrusik 2 miejsce
Kumite ind. kadetek Open Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kata drużynowe chłopców
do 10 lat
Paweł Kulikowski
Kondrat Mosiejczuk
Filip Gajgał
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
do 12 lat
Alicja Gabryelska
Oliwia Kazimierczak
Lena Milanowska
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców
 + 14 lat
Patryk Śmieciński
Radosław Andrusik
Franciszek Myck
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
  + 13 lat
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
1 miejsce





W dniu 12.03.2016r. w Toruniu
odbył się Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Copernicus Cup 2016", w którym wzięło udział blisko 300 zawodników z 22 klubów.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 10 medali (3 złote, 3 srebrne i 4 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodziczek Julia Sachar 1 miejsce
Kata ind. juniorek młodszych Alicja Jaśkowiak
Julia Długosz
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. juniorek 16-17 lat Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek -40 kg Aleksandra Bartoszek 2 miejsce
Kumite ind. młodzików -40 kg Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek -50 kg Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek  +50 kg Julia Sachar 3 miejsce
Kumite ind. jun młodszych +54kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kata druż. juniorek młodszych Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Julia Długosz
1 miejsce




© Copyright 2013 Samurai Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Strony internetowe Pro-Link