Cofnij
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2015
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2015



Dn
ia 19.12.2015r. w Gryfinie
odbył się jubileuszowy  XV  Turniej Karate  Laguna Cup 2015.

Zawody były rozgrywane w trzech konkurencjach - w kata, kumite i pływaniu.
Zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 31 medali (8 złotych, 9 srebrnych i 14 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt rocznik 2008 Alicja Gabryelska
Julia Urbańska
Nina Markiewicz
Agata Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców rocznik 2007 Filip Gajgał 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt rocznik 2006 Maria Zboralska 3 miejsce
Kata ind. chłopców rocznik 2006 Marek Lewczycki 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt rocznik 2005 9-8kyu Iga Filipiuk 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt rocznik 2005 +7 kyu Marta Żmińczuk 1 miejsce
Kata ind. chłopców rocznik 2005 Paweł Kulikowski
Kondrat Mosiejczuk
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek do 7 kyu Aleksandra Bartoszek 3 miejsce
Kata ind. młodziczek + 6 kyu Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kata ind. młodzików + 6kyu Patryk Śmieciński 1 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat -35 kg Marta Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat +35 kg Iga Filipiuk
Maria Zboralska
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11 lat -35kg Kondrat Mosiejczuk 3 miejsce
Kumite ind. młodzików -45 kg Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek +45 kg Olga Żmińczuk 1 miejsce
Pływanie
Dziewczęta 7 lat dystans 25m Julia Urbańska
Nina Markiewicz
Alicja Gabryelska
Agata Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Dziewczęta 8-9 lat dystans 50m Marysia Zboralska 2 miejsce
Chłopcy 8 lat dystans 50m Kondrat Mosiejczuk 3 miejsce
Dziewczęta 10-11 lat dystans 50m Iga Filipiuk
Marta Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
Dziewczęta 12-13 lat  50m Olga Żmińczuk
Aleksandra Bartoszek
1 miejsce
2 miejsce
Chłopcy 12-13 lat 50m Patryk Śmieciński 3 miejsce



Dnia 05.12.2015r. w Szczecinie
odbył się XVII Mikołajkowy Turniej Karate WKF Dzieci i Młodzieży, zorganizowany po raz siedemnasty przez nasz klub. Udział w nim wzięło 196 zawodników z klubów województwa lubuskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 35 medali (7 złotych, 11 srebrnych i 17 brązowych).
Tytuły najlepszych zawodniczek turnieju z dorobkiem trzech złotych medali otrzymały Julia Sachar i Alicja Jaśkowiak z naszego klubu.
A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Alicja Gabryelska 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat 9 kyu Luiza Jóźwiak
Maja Kamińska
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat 8 kyu Pola Neryng
Maria Zboralska
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9 lat 9 kyu Marek Lewczycki
Eryk Rybak
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat +7 kyu Marta Żmińczuk
Barbara Myck
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11lat 9-8kyu Kondrat Mosiejczuk
Mateusz Kadula
3 miejsce
3 miejsce
Kata dziewcząt 12-13 lat + 6 kyu Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
Kata chłopców 12-13 lat 9-7kyu Radosław Andrusik 3 miejsce
Kata chłopców 12-13 lat + 6kyu Franciszek Myck
Patryk Śmieciński
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetek Alicja Jaśkowiak
Julia Długosz
1 miejsce
2 miejsce
Kata dziewcząt 10-11 lat -37kg Marta Żmińczuk 2 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat +37kg Maria Zboralska 3 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11lat -37kg Miłosz Kustosz 3 miejsce
Kumite ind młodziczek - 45kg Aleksandra Bartoszek 3 miejsce
Kumite ind młodziczek + 45kg Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. młodzików - 45kg Patryk Śmieciński
Franciszek Myck
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików +45kg Radosław Andrusik
Wojciech Gołubiński
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. kadetek +52 kg Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kumite ind. kadetów Open Łukasz Koźlarek 3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
do 11 lat
Alicja Gabryelska
Lena Milanowska
Oliwia Kazimierczak
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców
do 11 lat
Paweł Kulikowski
Mateusz Kadula
Miłosz Studziński
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
12 - 15 lat
Olga Żmińczuk
Marta Żmińczuk
Barbara Myck
2 miejsce
Julia Sachar
Julia Długosz
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców
12 - 15 lat
Patryk Śmieciński
Łukasz Koźlarek
Radosław Andrusik
2 miejsce





Dnia 28.11.2015r. w Bydgoszczy
Podczas
Ogólnopolskiego Turnieju Karate WKF "Bushido Cup 2015", w którym wzięło udział ok 230 zawodników z 21 klubów - zawodnicy naszego klubu zdobyli 7 medali (2 złote, 2 srebrne i 3 brązowe).
A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 9,3kyu 8lat Marek Lewczycki 3 miejsce
Kata ind. młodziczek Julia Sachar 3 miejsce
Kata ind. kadetek Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 50,0 kg Julia Sachar 1 miejsce
Kumite ind. kadetek +54,0 kg Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kumite ind. kadetów - 70,0 kg  Łukasz Koźlarek 1 miejsce
Kata drużynowe młodzików Patryk Śmieciński
Kondrat Mosiejczuk
Wiktor Sosnowski
3 miejsce
Kata drużynowe kadetek Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Julia Długosz
2 miejsce





Dnia 21.11.2015r. w Legnicy
odbył się XVI Międzynarodowy Turniej Karate WKF "Cuprum Cup 2015".

Wśród zawodników startujących w tych zawodach znalazły się nasze zawodniczki, które zdobyły trzy medale
brązowe.

A oto wyniki naszych zawodniczek:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. młodziczek + 50,0 kg Julia Sachar 3 miejsce
Kata ind. kadetek Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kumite ind. kadetek + 54,0 kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce




Dnia 17.10.2015r. w Łodzi
odbył się VII Międzynarodowy Turniej Karate WKF "Champion Cup 2015".

Wśród 250 zawodników startujących w tych zawodach znalazły się nasze dwie zawodniczki, które zdobyły pięć medali
( 3 srebrne i 2 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodniczek:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodziczek Julia Sachar 2 miejsce
Kata ind. kadetek Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kata ind. juniorek Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 50,0 kg Julia Sachar 2 miejsce
Kumite ind. kadetek +54,0 kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce




Dnia 03.10.2015r. w Osielsku
odbył się IV Ogólnopolski Turniej Karate Yamabushi Cup 2015,
w których wzięło udział około 320 zawodników z 20 klubów z Polski.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 9 medali (4 złote, 1 srebrny i 4 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. młodzików 8 kyu Krzyszof Parzychowski 2 miejsce
Kata ind. młodziczek + 7 kyu Julia Sachar 1 miejsce
Kata ind. kadetek Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11 lat -30kg Miłosz Kustosz 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 50,0 kg Julia Sachar 3 miejsce
Kumite ind. kadetek +54,0 kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kumite ind. kadetów - 70,0 kg  Łukasz Koźlarek 1 miejsce
Kata drużynowe młodzików Krzysztof Parzychowski
Miłosz Kustosz
Wiktor Sosnowski
3 miejsce
Kata drużynowe kadetek Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Julia Długosz
1 miejsce




Dnia 27.09.2015r. w Stargardzie Szczecińskim
odbył się Turniej Karate "Pierwszy Krok" Dzieci i Młodzików.


Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 7 medali (2 złote, 2 srebrne i 3 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Pola Neryng
Julia Urbańska
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat Marysia Zboralska 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat Mateusz Kadula 2 miejsce
Kata ind. chłopców 12-13 lat Krzysztof Parzychowski 1 miejsce
Kumite ind. chłopców 8-9lat -30kg Wiktor Sosnowski 3 miejsce
Kumite ind. chłopców 8-9lat +30kg Kondrat Mosiejczuk 3 miejsce




Dnia 26.09.2015r. w Stargardzie Szczecińskim
odbył się X Stargardzki Turniej Karate Shotokan Dzieci i Młodzieży.


Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 11 medali (4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 9 lat Marta Żmińczuk 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10 lat Barbara Myck 3 miejsce
Kata ind. chłopców 11 lat Miłosz Kustosz 2 miejsce
Kata ind. chłopców 12-13 lat Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 12-13 lat Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
1 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetek 14-15 lat Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kumite ind. kadetek 14-15 lat Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kata druż. dziewcząt 9-13 lat Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
1 miejsce
Kata druż. chłopców 12-13 lat Patryk Śmieciński
Franciszek Myck
Miłosz Kustosz
2 miejsce





W dniach 4-7.06.2015r. w Liege-Herstal w Belgii
odbyły się Mistrzostwa Europy Karate WUKF Juniorów, Kadetów i Dzieci, w których wzięło udział około 1100 zawodników z 25 europejskich państw reprezentujących 39 europejskich federacji.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 10 medali (2 złote, 3 srebrnych i 5 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind mini kadetek +6 kyu Julia Sachar 5 miejsce
Kata ind dziewcząt 11-12 lat 9-7kyu Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind dziewcząt 11-12 lat 9-7kyu Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind dziewcząt 13-14 lat 6-4kyu Julia Sachar 3 miejsce
Kumite ind dziewcząt 13-14 lat 9-7kyu Julia Długosz 2 miejsce
Kumite ind Juniorów 18-20 lat Shobu Sanbon + 80kg Michał Raziuk 1 miejsce
Kumite ind Juniorów 18-20 lat Shobu Sanbon -70 kg Jonatan Kujawa 3 miejsce
Kata drużynowe Juniorek Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Olga Żmińczuk
3 miejsce
Kata drużynowe Juniorów Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Łukasz Socha
3 miejsce
Kumite drużynowe kadetów
Shobu Sanbon
Łukasz Socha 1 miejsce
Kumite drużynowe Juniorów Shobu Sanbon Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
3 miejsce




W dniu 30.05.2015r. w Pyrzycach
odbył się X Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Arawaza Cup 2015", w którym wzięło udział 273 zawodników z 17 klubów reprezentujących województwa: lubuskiego,
pomorskiego, kujawsko – pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 16 medali (2 złote, 6 srebrnych i 9 brązowych).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 9 lat Marta Żmińczuk 2 miejsce
Kata ind. młodzików do 8 kyu Krzysztof Parzychowski 3 miejsce
Kata ind. młodziczek +7 kyu Olga Żmińczuk
Julia Sachar
Inga Ksiądz
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata indywidualnie kobiet +14 lat Alicja Jaśkowiak
Julia Długosz
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. mężczyzn + 16 lat Jonatan Kujawa 2 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 8-9 lat Marta Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek do 45kg Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek do 50kg Julia Sachar 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 50kg  Inga Ksiądz 3 miejsce
Kumite ind. kadetek Open Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kata drużynowe chłopców
do 13 lat
Patryk Śmieciński
Krzysztof Parzychowski
Miłosz Kustosz
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
do 14 lat
Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
Kata drużynowe mężczyzn
+14 lat
Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Łukasz Socha
2 miejsce
Kumite drużynowe mężczyzn +14 Łukasz Koźlarek
Łukasz Socha
Michał Raziuk
3 miejsce



Dnia 30.05.2015r. w Pyrzycach
odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF, w których udział wzięło prawie 82 zawodników z 12 klubów I strefy (województwa pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie).
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 4 medale (3 srebrne i 1 brązowy).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind młodziczek do 7,3kyu Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind młodziczek + 6,1kyu Julia Sachar 2 miejsce
Kumite ind młodziczek - 50,0 kg Julia Sachar 2 miejsce




16.05.2015r. w Brzegu Dolnym
odbyły się Turniej  Karate "Grand Prix Brzegu Dolnego", w których udział wzięło ponad 200 zawodników z 17 klubów .
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 4 medale (1 srebrny i 3 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind juniorek młodszych Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind młodziczek - 45kg Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind młodziczek +45kg Julia Sachar 3 miejsce
Kumite ind juniorek mł +50 kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce





09.05.2015r. w Rumii
odbyły się Międzynarodowy Turniej  Karate WKF "Pomerania Cup", w których udział wzięło ponad 300 zawodników z 21 klubów .
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 7 medali (1 złoty, 2 srebrne i 4 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind młodziczek Julia Sachar 3 miejsce
Kata ind juniorek młodszych Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind młodziczek - 50kg Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind juniorek mł +54 kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kata druż. młodzików Łukasz Koźlarek
Radosław Andrusik
Michał Gdaniec
3 miejsce
Kata druż. juniorek młodszych Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Olga Żmińczuk
1 miejsce
Kumite drużynowe młodziczek Julia Sachar
Olga Żmińczuk
3 miejsce




Dnia 26.04.2015r. we Wrocławiu
odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski Karate WKF, w których wzięło udział ponad 140 zawodników z 33 uczelni. Nasz zawodnik Jonatan Kujawa zdobył podczas tych zawodów dwa medale.


A oto wyniki:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. mężczyzn Jonatn Kujawa 3 miejsce
Kumite ind. mężczyzn -75 kg Jonatan Kujawa 3 miejsce




W dniu 25.04.2015r. w Paterku k. Nakła n. Notecią
odbył się Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Puchar Krajny i Pałuk", w którym wzięło udział ponad 350 zawodników z 21 klubów z Polski.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 14 medali (6 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych) zajmując w klasyfikacji generalnej wysokie trzecie miejsce.

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind chłopców 10-11 lat Patryk Śmieciński 2 miejsce
Kata ind dziewcząt 10-11 lat Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 12-13 lat Julia Sachar 1 miejsce
Kata ind chłopców 12-15 lat Krzysztof Parzychowski 3 miejsce
Kata ind. juniorek młodszych Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kumite ind dziewcząt 10-11 lat +35kg Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite chłopców 10-11lat -30kg Miłosz Kustosz 3 miejsce
Kumite chłopców 10-11lat -35kg Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kumite ind młodziczek - 50kg Julia Sachar 1 miejsce
Kumite ind młodziczek  +50kg Inga Ksiądz 2 miejsce
Kumite ind młodzików -40kg Hubert Mosiejczuk 3 miejsce
Kumite ind juniorek mł Open Alicja Jaśkowiak 1 miejsce
Kata druż młodziczek Julia Sachar
Inga Ksiądz
Olga Żmińczuk
1 miejsce
Kata druż. juniorek Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Olga Żmińczuk
1 miejsce





W dniu 12.04.2015r. w Bydgoszczy
odbył się XIV Międzynarodowy Turniej Karate "Central Europe Open 2015" Karate WKF, w którym wzięło udział ponad 500 zawodników z 46 klubów i 8 państw: Polski , Anglii , Szkocji, Rosji, Łotwy , Gruzji , Egiptu i Chile
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 3 medale (2 srebrne i 1 brązowy).


A oto wyniki naszych zawodników:



Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 12 lat Julia Sachar 3 miejsce
Kata druż. młodziczek Julia Sachar
Inga Ksiądz
Olga Żmińczuk
2 miejsce
Kata druż. juniorek młodszych Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Olga Żmińczuk
2 miejsce




W dniu 14.03.2015r. w Toruniu
odbył się Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Copernicus Cup 2015", w którym wzięło udział blisko 300 zawodników z 23 klubów.

Pięcioosobowa reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 7 medali (2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind dziewcząt 9 lat Marta Żmińczuk 3 miejsce
Kata ind. młodziczek Julia Sachar 1 miejsce
Kata ind. juniorek młodszych Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek -50 kg Julia Sachar 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek  +50 kg Julia Długosz 2 miejsce
Kata druż. dziewcząt 12-15 lat Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Julia Długosz
1 miejsce
Marta Żmińczuk
Hubert Mosiejczuk
Julia Fedorowicz
2 miejsce




© Copyright 2013 Samurai Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Strony internetowe Pro-Link