Cofnij
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2014
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2014



Dnia 20.12.2014r. w Gryfinie

odbył się XIV  Turniej Karate  Laguna Cup 2014.

Zawody były rozgrywane w dwóch konkuencjach - w kata i pływaniu.

Zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 11 medali (4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 7 lat Pola Neryng
Nina Markiewicz
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 7 lat Filip Gajgał 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9 lat Iga Filipiuk 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat Mateusz Kadula 3 miejsce
Pływanie
Dziewczęta 7 lat dystans 25m Alicja Gabryelska
Nina Markiewicz
1 miejsce
2 miejsce
Dziewczęta 8 lat dystans 50m Marysia Zboralska 2 miejsce
Chłopcy 8 lat dystans 50m Mateusz Pawłowski 2 miejsce
Dziewczęta 9 lat dystans 50m Iga Filipiuk 1 miejsce
Dziewczęta 10-11 lat  50m Karolina Zwiech 1 miejsce



W dniu 06.12.2014r. w Szczecinie
odbył się XVI Mikołajkowy Turniej Karate WKF Dzieci i Młodzieży, zorganizowany po raz szesnasty przez nasz klub. Udział w nim wzięło 173 zawodników z klubów województwa lubuskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 26 medali (7 złotych, 8 srebrnych i 11 brązowych).
Najlepszą zawodniczką turnieju z dorobkiem trzech złotych medali okazała się Julia Sachar.
A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Pola Neryng
Alicja Gabryelska
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców do 7 lat Bartosz Swiridow 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8-9lat + 7kyu Marta Żmińczuk 3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9lat + 8kyu Kondrat Mosiejczuk
Paweł Kulikowski
2 miejsce
3 miejsce
Kata dziewcząt 10-11 lat 9-8kyu Barbara Myck 2 miejsce
Kata dziewcząt 10-11 lat + 7kyu Olga Żmińczuk 1 miejsce
Kata chłopców 10-11 lat 9-8kyu Kacper Brodowski 3 miejsce
Kata chłopców 10-11 lat + 7kyu Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kata ind. młodziczek 9-7 kyu Inga Ksiądz
Julia Długosz
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek +6kyu Julia Sachar 1 miejsce
Kata ind. młodzików + 6kyu Wiktor Wyszomirski 2 miejsce
Kata ind. kadetów 14-15 lat Oliwer Zarębski 3 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat +37kg Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind. chłopców 10-11lat -37kg Patryk Śmieciński 1 miejsce
Kumite ind młodziczek + 43kg Julia Sachar
Inga Ksiądz
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. młodzików - 45kg Michał Gdaniec 2 miejsce
Kumite ind. młodzików +45kg Łukasz Koźlarek
Wiktor Wyszomirski
1 miejsce
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców
do 11 lat
Patryk Śmieciński
Franciszek Myck
Hubert Mosiejczuk
2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
do 11 lat
Olga Żmińczuk
Marta Żmińczuk
Barbara Myck
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
12 - 15 lat
Julia Sachar
Julia Długosz
Inga Ksiądz
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców
12 - 15 lat
Wiktor Wyszomirski
Łukasz Koźlarek
Michał Potoczny
3 miejsce




W dniu 25.10.2014r. w Legnicy
odbyły się
Mistrzostwa Polski Karate WKF, w których wzięło udział prawie 150 zawodników z 30 klubów całej Polski.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 4 medale (1 srebrny i 3 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind Mężczyz U21 -67 kg Jonatan Kujawa 3 miejsce
Kata druż. Juniorów młodszych Oliwer Zarębski
Kacper Wiencis
Patryk Kozieł
3 miejsce
Kata druż. Mężczyzn U21 Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Łukasz Socha
2 miejsce
Kumite druż. Mężczyzn U21 Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Igor Gęsiorowski
3 miejsce



W dniach 16-19.10.2014r. w Szczecinie
odbyły się Mistrzostwa Świata Karate WUKF Juniorów, Kadetów i Dzieci, w których wzięło udział około 1300 zawodników z 36 państw.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 16 medali (2 złote, 7 srebrnych i 7 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind Juniorów 18-20 lat Jonatan Kujawa 5 miejsce
Kumite ind dziewcząt 9-10 lat 9-7kyu Marta Żmińczuk 3 miejsce
Kumite ind dziewcząt 11-12 lat 9-7kyu Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind dziewcząt 11-12 lat 6-4kyu Dominika Zwiech 3 miejsce
Kumite ind dziewcząt 13-14 lat 9-7kyu Julia Długosz 1 miejsce
Kumite ind Juniorów 18-20 lat Shobu Ippon Michał Raziuk 2 miejsce
Kumite ind Juniorów 18-20 lat Shobu Sanbon - 65 kg Igor Gęsiorowski 3 miejsce
Kumite ind Juniorów 18-20 lat Shobu Sanbon -70 kg Jonatan Kujawa 2 miejsce
Kata drużynowe Juniorek Bogna Bochińska
Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
3 miejsce
Kata drużynowe Juniorów Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Łukasz Socha
2 miejsce
Kumite drużynowe minikadet
Shobu Ippon Rotation
Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite drużynowe minikadet
Shobu Sanbon Rotation
Patrycja Klasińska 3 miejsce
Kumite drużynowe Juniorów Shobu Sanbon Jonatan Kujawa
Igor Gęsiorowski
1 miejsce
Kumite drużynowe Juniorów Shobu Sanbon Rotation Jonatan Kujawa
Igor Gęsiorowski
2 miejsce
Kumite drużynowe Juniorek Shobu Ippon Rotation Jadwiga Bosacka 2 miejsce
Kumite drużynowe Juniorek Shobu Ippon Jadwiga Bosacka 3 miejsce
Kumite drużynowe Juniorów Shobu Ippon Michał Raziuk
Łukasz Socha
3 miejsce




Dnia 12.10.2014r. w Stargardzie Szczecińskim
odbył się IX Stargardzki Turniej Karate Shotokan Dzieci i Młodzieży.


Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 16 medali (7 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 7 lat Wiktor Sosnowski 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat Marta Żmińczuk 1 miejsce
Kata ind. chłopców 9 lat Paweł Kulikowski 1 miejsce
Kata ind. chłopców 10 lat Miłosz Kustosz 3 miejsce
Kata ind. chłopców 11 lat Patryk Śmieciński 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 11 lat Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 12-13 lat Wiktor Wyszomirski
Michał Potoczny
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 12-13 lat Patrycja Klasińska
Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Dominika Zwiech
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata druż. dziewcząt 9-13 lat Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Inga Ksiądz
1 miejsce
Dominika Zwiech
Julia Długosz
Olga Żmińczuk
2 miejsce
Kata druż. chłopców 9-13 lat Wiktor Wyszomirski
Łukasz Koźlarek
Patryk Śmieciński
1 miejsce



W dniu 11.10.2014r. w Stargardzie Szczecińskim
odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Shotokan , w których wzięło udział prawie 180 zawodników z 30 klubów całej Polski.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 2 medale (1 srebrny i 1 brązowy).

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata druż. młodzików Oliwer Zarębski
Kacper Wiencis
Patryk Kozieł
3 miejsce
Kata druż. juniorów Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Łukasz Socha
2 miejsce



W dniu 28.09.2014r. w Przeźmierowie k./Poznania
odbyły się Mistrzostwa Polski Karate JKA Kadetów, Juniorów, Seniorów oraz Dzieci, w których wzięło udział 120 zawodników z 20 klubów całej Polski.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 11 medali (2 złote, 6 srebrnych i 3 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 8-10 lat Marta Żmińczuk 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 11-12 lat Olga Żmińczuk
Dominika Zwiech
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. mężczyzn 16-20 lat Jonatan Kujawa 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek 12-13 lat Alicja Jaśkowiak
Dominika Zwiech
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. mężczyzn 18-20 lat Jonatan Kujawa 2 miejsce
Kata druż. Kobiet 16-20 lat Bogna Bochińska
Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
2 miejsce
Julia Długosz
Dominika Zwiech
Olga Żmińczuk
3 miejsce
Kata druż. mężczyzn + 16 lat Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Łukasz Socha
2 miejsce
Kumite druż. mężczyzn +21 lat Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Łukasz Socha
1 miejsce




Dnia 15.06.2014r. w Szczecinie
odbyła się V Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 26 medali (11 złotych, 6 srebrnych i 9 brązowych).
Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Olga Żmińczuk i Patryk Śmieciński.

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 5-7 lat
Maria Zboralska
Luiza Jóźwiak
1 miejsce
2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 5-7 lat
Dorian Zakrzewski
Bartosz Swiridow
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 8 lat
Marta Żmińczuk 2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 8 lat
Mateusz Wawrzyniak
Kondrat osiejczuk
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 9 lat
Paweł Kulikowski 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 9 lat
Barbara Myck
Iga Filipiuk
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 10 lat
Patryk Śmieciński 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód dziewcząt 11 lat Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 11 lat
Hubert Mosiejczuk 3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
młodziczek
Dominika Zwiech
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
młodzików
Łukasz Koźlarek 1 miejsce
KATA
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Maria Zboralska
Luiza Jóźwiak
Pola Neryng
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców do 7 lat Mateusz Pawłowski
Bartosz Swiridow
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat Marta Żmińczuk 
Martyna Rajs
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat Barbara Myck 1 miejsce
Kata ind. chłopców 9 lat Paweł Kulikowski 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat Patryk Śmieciński
Hubert Mosiejczuk
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13 lat Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Dominika Zwiech
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13 lat Łukasz Koźlarek
Michał Potoczny
1 miejsce
2 miejsce





W dniu 14.06.2014r. w Kamieniu Pomorskim
odbył się Jubileuszowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Kamienia Pomorskiego z okazji 740 lecia nadania praw miejskich.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 8 medali (4 złote, 3 srebrne i 1 brązowy).

W klasyfikacji generalnej Klub Samuraj zajął 3 miejsce.

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Tor sprawności fizycznej dziewcząt 8-10lat Olga Żmińczuk
Marta Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
Tor sprawności fizycznej chłopców 8-10lat Patryk Śmieciński 1 miejsce
Kata ind dziewcząt 8-10 lat Olga Żmińczuk
Marta Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind chłopców 8-10 lat 9-8kyu Paweł Kulikowski 2 miejsce
Kata ind chłopców 8-10 lat +7kyu Patryk Śmieciński
Miłosz Kustosz
1 miejsce
3 miejsce




W dniach 24-25.05.2014r. w Poznaniu
odbyły się Mistrzostwa Europy Karate FSKA, w których wzięło udział 620 zawodników z 9 państw i 58 klubów.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 6 medali (2 złote, 1 srebrny i 3 brązowe).

W klasyfikacji generalnej Klub Samuraj zajął 13 miejsce.

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind dziewcząt 11 - 12 lat 7-6kyu Julia Sachar 3 miejsce
Kata ind chłopców 13 - 14 lat 7-6kyu Wiktor Wyszomirski 1 miejsce
Kata ind dziewcząt 13 - 14 lat 9-6kyu Dominika Zwiech 1 miejsce
Kumite ind dziewcząt 11 - 12 lat 7-6kyu Julia Sachar 3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt 13-14lat Dominika Zwiech
Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
2 miejsce
Kumite drużynowe dziewcząt 11-12lat Julia Sachar
Marta Dybowska
Julia Mojsak
3 miejsce




W dniu 26.04.2014r. w Pyrzycach
odbył się IX Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Arawaza Cup 2014", w którym wzięło udział 311 zawodników z 15 klubów, 6 województw: lubuskiego, wielko
polskiego, pomorskiego, kujawsko – pomorskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 19 medali (3 złote, 3 srebrne i 13 brązowych).


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 8 lat Marta Żmińczuk 3 miejsce
Kata ind. młodziczek +7 kyu Dominika Zwiech
Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
Julia Długosz
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików +7 kyu Wiktor Wyszomirski 3 miejsce
Kata ind. mężczyzn +16 lat Łukasz Socha
Tomasz Wachowicz
3 miejsce
3 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11 lat +37kg  Inga Ksiądz 3 miejsce
Kumite ind. młodzików -45 kg Wiktor Wyszomirski 1 miejsce
Kumite ind. młodziczek -45 kg Dominika Zwiech 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek +45 kg Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. kadetów -55 kg Oliwer Zarębski 3 miejsce
Kumite ind. młodzieżowców 18-20 lat open Michał Raziuk 3 miejsce
Kata druż. chłopców do 13 lat Wiktor Wyszomirski
Paweł Kulikowski
Miłosz Kustosz
3 miejsce
Kata druż. dziewcząt do 14 lat Alicja Jaśkowiak
Julia Długosz
Patrycja Klasińska
1 miejsce
Marta Żmińczuk
Dominika Zwiech
Inga Ksiądz
3 miejsce
Kata druż. mężczyzn od 14 lat Łukasz Socha
Michał Raziuk
Oliwer Zarębski
3 miejsce




W dniach 11-14.04.2014r. zawodnicy klubu Samuraj przebywali na zaproszenie włoskiego mistrza Giuseppe Beghetto w miejscowości Gallarate.
Podczas czterodniowego pobytu oprócz wspólnych treningów, wycieczki do Mediolanu i parku rozrywki w Gardalandzie Samuraje wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju "Italia Open" Karate WKF, w którym udział wzięło prawie 500 zawodników z 38 klubów. Klub  Samuraj  był  jedynym  klubem  z  Polski  biorącym  udział  w  tych  zawodach.

Nasi zawodnicy zdobyli 11 medali (5 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe).

Czworo najmłodszych zawodników brało udział w konkurencji Combinata Gioco Sport Karate dla dzieci do lat 10.
Była to konkurencja w której sumowano punkty zdobyte za udział w trzech konkurencjach - torze przeszkód, ćwiczeniu z piłką gdzie należało wykonywać techniki ręczne i nożne oraz wykonując kata lub do wyboru walkę reżyserowaną. 
Combinata Gioco Sport Karate dzieci rocznik 2005-2006 - Paweł Kulikowski zajął 6 - miejsce.
(W  konkurencji  tej  startowała  rekordowa  ilość  zawodników  -  99).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt r. 2001-2002 Alicja Jaśkowiak
Dominika Zwiech
Julia Sachar
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind chłopców r. 2001-2002 Wiktor Wyszomirski
Łukasz Koźlarek
1 miejsce
5 miejsce
Kata ind chłopców r. 1999-2000 Paweł Dondziak 2 miejsce
Kata ind. kadetek Bogna Bochińska 3 miejsce
Kata ind. kadetów Łukasz Socha 1 miejsce
Kumite ind młodzików -45 kg Wiktor Wyszomirski 1 miejsce
Kumite ind młodziczek - 37 kg Dominika Zwiech 3 miejsce
Kumite ind młodziczek - 53 kg Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind. kadetów -68 kg Łukasz Socha 1 miejsce



Dnia 05.04.2014r. w Rumii
odbył się Turniej Karate WKF "Pomerania Cup 2014".
W zawodach tych Klub Samuraj wystawił reprezentację klubu w konkurencji Kata drużynowe dziewcząt 11-13 lat w której zawodniczki Klubu Samuraj zdobyły brązowy medal.


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata drużynowe dziewcząt
11 - 13 lat
Dominika Zwiech
Julia Dondziak
Julia Sachar
3 miejsce



Dnia 05.04.2014r. w Rumii
odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF, w których udział wzięło prawie 80 zawodników z 12 klubów I strefy (województwa pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie).
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 6 medali (2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe).

W klasyfikacji generalnej Klub Samuraj zajął 2 miejsce.

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind młodziczek do 7,3kyu Julia Długosz 1 miejsce
Kata ind młodziczek + 6,1kyu Dominika Zwiech
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind młodzików  + 6,1kyu Wiktor Wyszomirski 3 miejsce
Kumite ind młodzików -40 kg Wiktor Wyszomirski 2 miejsce
Kumite ind młodziczek -40 kg Dominika Zwiech 3 miejsce




W dniu 30.03.2014r. w Toruniu
odbył się Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Copernicus Cup 2014", w którym wzięło udział blisko 360 zawodników z 21 klubów.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła podczas tych zawodów 18 medali (1 złoty, 10 srebrnych i 7 brązowych), zajmując w klasyfikacji punktowej wysokie 3 miejsce.

A oto wyniki naszych zawodników:


Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 8 lat Marta Żmińczuk 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10 lat Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 11 lat Inga Ksiądz
Julia Sachar
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek Patrycja Klasińska 2 miejsce
Kata ind. młodzików Wiktor Wyszomirski 3 miejsce
Kata ind. juniorów Łukasz Socha 2 miejsce
Kumite dziewcząt 10 lat Open Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite dziewcząt 11 lat +40 kg Julia Sachar 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek -40 kg Dominika Zwiech 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek -50 kg Julia Dondziak 3 miejsce
Kumite ind. młodziczek  +50 kg Patrycja Klasińska
Julia Długosz
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. juniorów -68 kg Łukasz Socha 3 miejsce
Kata druż. dziewcząt 10-11 lat Marta Żmińczuk
Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
2 miejsce
Kata druż. młodziczek Julia Dondziak
Dominika Zwiech
Julia Sachar
1 miejsce
Kata druż. juniorek młodszych Julia Sachar
Julia Długosz
Patrycja Klasińska
2 miejsce
Kata druż. juniorów mł i juniorów Wiktor Wyszomirski
Paweł Dondziak
Łukasz Socha
2 miejsce




W dniach 15.03.2014r. we Wrocławiu
odbyło się XXIII Międzynarodowe Seminarium Karate i Turniej Funakoshi Cup Karate WKF, w którym wzięło udział ponad 300 zawodników z 28 klubów z 6 krajów.

Był to rankingowy turniej Polskiego Związku Karate, podczas którego klub Samuraj zajął w klasyfikacji końcowej bardzo wysokie trzecie miejsce zdobywając 10 medali (4 złote, 3 srebrne i 3 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Julia Sachar 1 miejsce
Kata ind. młodzików Wiktor Wyszomirski 3 miejsce
Kata ind. młodziczek Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kata ind. juniorów Łukasz Socha 1 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat +35kg Olga Żmińczuk
Julia Sachar
2 miejsce
3 miejsce
Kumite młodziczek -40kg Dominika Zwiech 2 miejsce
Kata druż. dziewcząt do 13 lat Julia Dondziak
Dominika Zwiech
Julia Sachar
2 miejsce
Kata druż. dziewcząt 14-17 lat Julia Długosz
Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców Wiktor Wyszomirski
Paweł Dondziak
Łukasz Socha
1 miejsce



© Copyright 2013 Samurai Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Strony internetowe Pro-Link