Cofnij
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2013
WYNIKI ZAWODNIKÓW KLUBU KARATE SAMURAJ SZCZECIN W ROKU 2013





W dniu 14.12.2013r. w Gryfinie

odbył się XIII  Turniej Karate  Laguna Cup 2013.

Zawody były rozgrywane w dwóch konkuencjach - w kata i pływaniu.

Zawodnicy klubu Samuraj zdobyli .. medali (.. złotych, .. srebrnych i .. brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 6 lat Wiktor Sosnowski 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 7 lat Marysia Zboralska 3 miejsce
Kata ind. chłopców 7 lat Wiktor Bielecki 3 miejsce
Kata ind. chłopców 8 lat Paweł Kulikowski 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat  9kyu Maja Zawadzińska 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat +8kyu Marta Żmińczuk 1 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat  9kyu Iga Filipiuk 2 miejsce
Kata ind. chłopców 9 lat Patrick Stasiak
Mateusz Kaup
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 9 lat +8kyu Aleksandra Bartoszek 3 miejsce
Pływanie
Chłopcy do 6 lat dystans 25m Wiktor Sosnowski 2 miejsce
Chłopcy 7 lat dystans 25m Wiktor Bielecki 1 miejsce
Dziewczęta 8 lat dystans 25m Iga Filipiuk
Marysia Zboralska
1 miejsce
2 miejsce
Chłopcy 9 lat dystans 25m Mateusz Kaup
Patrick Stasiak
1 miejsce
2 miejsce
Dziewczęta 9 lat dystans 25m Marta Żmińczuk
Aleksandra Bartoszek
2 miejsce
3 miejsce



W dniu 07.12.2013r. w Szczecinie

odbył się XV Mikołajkowy Turniej Karate WKF o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, zorganizowany po raz piętnasty przez nasz klub. Udział w nim wzięło 218 zawodników z 12  klubów.

Zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 31 medali (9 złotych, 8 srebrnych i 14 brązowych).
Najlepszą zawodniczką tuyrnieju z dorobkiem trzech złotych medali okazali się Julia Sachar, natomiast najlepszym zawodnikiem został Wiktor Wyszomirski.
A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Marysia Zboralska 3 miejsce
Kata ind. chłopców do 7 lat Łukasz Machaliński 3 miejsce
Kata ind. chłopców 8-9lat + 7kyu Piotr Milewski 3 miejsce
Kata dziewcząt 10-11 lat + 7kyu Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata chłopców 10-11 lat + 7kyu Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kata ind. młodziczek 9-7 kyu Julia Długosz 3 miejsce
Kata ind. młodziczek +6kyu Patrycja Klasińska
Dominika Zwiech
Julia Dondziak
Alicja Jaśkowiak
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików 9-7kyu Michał Potoczny 3 miejsce
Kata ind. młodzików + 6kyu Wiktor Wyszomirski
Łukasz Koźlarek
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów 14-15 lat Paweł Dondziak 2 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat  -37kg Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat +37kg Julia Sachar
Inga Ksiądz
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. młodziczek -43 kg Dominika Zwiech
Julia Dondziak
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodziczek +43 kg Patrycja Klasińska
Alicja Jaśkowiak
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 45kg Wiktor Wyszomirski 1 miejsce
Kumite ind. młodzików +45kg Łukasz Koźlarek 3 miejsce
Kumite ind. kadetów - 57kg Oliwer Zarębski 1 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
do 11 lat
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców
do 11 lat
Patryk Śmieciński
Michał Gdaniec
Miłosz Kustosz
2 miejsce
Franek Myck
Paweł Weczer
Marcin Krasowski
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt
12 - 15 lat
Alicja Jaśkowiak
Julia Dondziak
Dominika Zwiech
1 miejsce
Kata drużynowe chłopców
12 - 15 lat
Wiktor Wyszomirski
Paweł Dondziak
Oliwer Zarębski
1 miejsce



W dniu 30.11.2013r. w Bydgoszczy

odbył się IV Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Bushi-do Cup 2013", w którym wzięło udział 350 zawodników z 26 klubów z całej Polski.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 13 medali (2 złote, 4 srebrny i 7 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata dziewcząt 10-11 lat + 7kyu Julia Sachar 3 miejsce
Kata chłopców 10-11 lat + 7kyu Patryk Śmieciński 2 miejsce
Kata ind. młodziczek + 7kyu Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kata ind. młodzików + 7kyu Wiktor Wyszomirski 2 miejsce
Kata ind. kadetów + 7kyu Wiktor Wyszomirski 2 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat  -35kg Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat +35kg Julia Sachar 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek - 50kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 40kg Wiktor Wyszomirski 3 miejsce
Kumite ind. kadetów - 52kg Oliwer Zarębski 1 miejsce
Kata druż. młodziczek Alicja Jaśkowiak
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
3 miejsce
Kata druż. młodzików Wiktor Wyszomirski
Oliwer Zarębski
Patryk Śmieciński
3 miejsce
Kumite drużynowe dziewcząt
11 lat i młodsze
Julia Sachar
Dominika Zwiech
Olga Żmińczuk
1 miejsce



Dnia 9.11.2013r. w Stargardzie Szczecińskim
został rozegrany VIII Stargardzki Turniej Karate Shotokan dzieci i młodzieży, w którym wzięli udział zawodnicy z 9 klubów województwa kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Podczas tego turnieju zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 5 medali (2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców do 7 lat Wiktor Sosnowski 4 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat Marta Żmińczuk 3 miejsce
Kata ind. chłopców 10 lat Patryk Śmieciński 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Olga Żmińczuk 1 miejsce
Kata ind. chłopców 12-13 lat Michał Potoczny 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 12-13 lat Alicja Jaśkowiak 1 miejsce




W dniach 26-27.10.2013r. Bielsko Biała

odbyły sięMistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów młodszych, Juniorów i Młodzieżowców U21 oraz Mistrzostwa Polski Karate Shotokan.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 8 medali (4 srebrne i 4 brązowe) w Mistrzostwach Polski Karate WKF, natomiast drugiego dnia 3 medale (1 srebrny i 2 brązowe) w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan.

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite ind. juniorów -55 kg Krystian Świrski 5 miejsce
Kumite ind. juniorów +76 kg Michał Raziuk 2 miejsce
Kumite ind. mężczyzn U21 -68 kg Jonatan Kujawa 2 miejsce
Kata drużynowe
juniorów młodszych
Patryk Kozieł
Kacper Wiencis
Oliwer Zarębski
3 miejsce
Kata drużynowe juniorek Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
Zuzanna Bogusławska
2 miejsce
Kata drużynowe juniorów Krystian Świrski
Łukasz Socha
Paweł Dondziak
3 miejsce
Kata drużynowe mężczyzn U21 Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Krzysztof Woźniak
2 miejsce
Kumite drużynowe juniorek Bogna Bochińska
Katarzyna Malewicz
3 miejsce
Kumite drużynowe mężczyzn U21 Jonatan Kujawa
Krzysztof Woźniak
3 miejsce
Mistrzostwa Polski Karate Shotokan - 27.10.2013r.
Kata drużynowe młodzików Patryk Kozieł
Kacper Wiencis
Oliwer Zarębski
2 miejsce
Kata drużynowe juniorów Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Krzysztof Woźniak
3 miejsce
Kumite drużynowe juniorów Jonatan Kujawa
Michał Raziuk
Krzysztof Woźniak
3 miejsce


Dnia 12.10.2013r. w Goleniowie
odbyły się Finały XIV Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Karate WKF.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 24 medale (9 złotych, 7 srebrnych i 8 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:

  Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt do 9 lat Maja Zawadzińska
Marta Żmińczuk
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat do 7 kyu Olga Żmińczuk
Inga Ksiądz
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat + 6 kyu Julia Sachar
Julia Dondziak
Dominika Zwiech
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat do 7 kyu Patryk Śmieciński 1 miejsce
Kata ind. młodzików do 7 kyu Michał Potoczny
Oskar Pilawka
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodziczek do 7 kyu Julia Długosz 1 miejsce
Kata ind. młodziczek + 6 kyu Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. młodzików + 6 kyu Wiktor Wyszomirski
Łukasz Koźlarek
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat - 34 kg Dominika Zwiech 1 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat - 40 kg Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat + 40 kg Julia Dondziak
Inga Ksiądz
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind. młodziczek - 50 kg Patrycja Klasińska 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek + 50 kg Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 40 kg Wiktor Wyszomirski 3 miejsce
Kumite ind. młodzików - 55 kg Łukasz Koźlarek 2 miejsce



Dnia 05.10.2013r. w Tczewie

odbył się Międzynarodowy Turniej Karate WKF GRAND PRIX TCZEW 2013.

Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 14 medali (5 złotych, 7 srebrnych i 2 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:
Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt U12 Julia Sachar
Julia Dondziak
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów U16 Paweł Dondziak
Patryk Kozieł
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind. juniorów U18 Krystian Świrski
Łukasz Socha
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. seniorów Jonatan Kujawa 2 miejsce
Kumite ind. dziewcząt U12 +35kg Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite ind. seniorów - 67kg Jonatan Kujawa
Krzysztof Woźniak
1 miejsce
2 miejsce
Kumite ind. seniorów - 75kg Krzysztof Woźniak 2 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt U12 Julia Sachar
Julia Dondziak
Olga Żmińczuk
1 miejsce
Kata drużynowe juniorów U18 Krystian Świrski
Łukasz Socha
Paweł Dondziak
1 miejsce
Kata drużynowe seniorów Jonatan Kujawa
Krzysztof Woźniak
Patryk Kozieł
1 miejsce


15 TH FSKA WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS
W dniach 20-22 września 2013 roku w Żukowie k. Gdańska odbywały się piętnaste w historii i drugie organizowane w Polsce Mistrzostwa Świata w Karate Shotokan FSKA. Honorowymi gośćmi mistrzostw byli mistrz i założyciel Federacji Kenneth Funakoshi oraz Pani Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha.

Już pierwszego dnia zawodnicy trenera Ryszarda Kulikowskiego zdobyli trzy złote medale w konkurencjach drużynowych
W sumie zawodnicy z klubu Samuraj Szczecin zdobyli 6 medali (3 złote i 3 srebrne). W konkurencjach indywidualnych najlepiej wypadła nasza reprezentantka JULIA SACHAR, która zdobyła 2 srebrne medale.


A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kumite drużynowe
dziewcząt do 10 lat
Olga Żmińczuk
Alicja Iwanko
Ludwika Gorkowiec
medal złoty
Kata drużynowe
dziewcząt 11-12 lat
Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Olga Żmińczuk
medal złoty
Kata drużynowe kadetów Krystian Świrski
Łukasz Socha
Paweł Dondziak
medal złoty
Drugi dzień zawodów
Kata indywidualnie
dziewcząt 7-8 lat
Maja Zawadzińska IV miejsce
Kata indywidualnie
dziewcząt 11-12 lat
Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
medal srebrny
IV miejsce
Kata indywidualnie kadetów Krystian Świrski
Łukasz Socha
medal srebrny
IV miejsce
Kumite indywidualnie
dziewcząt 11-12 lat
Julia Sachar medal srebrny



Dnia 15.06.2013r. w Szczecinie
odbyła się V Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży, w której zawodnicy Samuraja zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej przed klubami UKS Szkoła Polsko-Amerykańska i Sport-Art Funakoshi do Szczecin. Zawody te zostały rozegrane wg. włoskiego systemu współzawodnictwa sportowego w dwóch etapach. Pierwszym był sprawnościowy tor przeszkód, natomiast drugim była konkurencja kata wg systemu ESKA.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 30 medali (10 złotych, 9 srebrnych i 11 brązowych).
Najlepszymi zawodnikami turnieju wśród zawodników klubu Samuraj zostali Alicja Jaśkowiak - 2 złote medale i Michał Olejnik - 1 złoty i 1 srebrny medal.

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 5-7 lat
Marta Żmińczuk 1 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców do 6 lat
Wiktor Sosnowski
Nikodem Sobczyk
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 7 lat
Mateusz Wawrzyniak 3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 8 lat
Mateusz Kaup
Paweł Kulikowski
1 miejsce
2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 8 lat
Barbara Myck
Maja Zawadzińska
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 9 lat
Patryk Śmieciński
Marcel Mruk
1 miejsce
2 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 9 lat
Martyna Wabia 3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 10 lat
Kajetan Kieszkowski
Michał Dmowski
1 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
chłopców 11 lat
Jakub Milanowski
Michał Potoczny
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
dziewcząt 11 lat
Alicja Jaśkowiak
Dominika Zwiech
Julia Sachar
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Sprawnościowy tor przeszkód
młodzików
Michał Olejnik
Łukasz Koźlarek
1 miejsce
3 miejsce
KATA
Kata ind. dziewcząt do 7 lat Marta Żmińczuk  2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 8 lat Maja Zawadzińska
Alicja Dmowska
1 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat Michał Potoczny
Radosław Andrusik
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Dominika Zwiech
Julia Sachar
Olga Żmińczuk
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. młodzików 12-13 lat Michał Olejnik 2 miejsce
Kata ind. młodziczek 12-13 lat Alicja Jaśkowiak 1 miejsce



Dnia 25.05.2013r. w Goleniowie

odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF , w których udział wzięło 80 zawodników z 12 klubów I strefy (województwa pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie).
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 9 medali (2 złote, 3 srebrne i 4 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind młodziczek do 7,3kyu Julia Długosz 2 miejsce
Kata ind młodzików do 7,3kyu Wiktor Wyszomirski 1 miejsce
Kata ind młodziczek + 6,1kyu Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
1 miejsce
2 miejsce
Kata ind młodzików  + 6,1kyu Oliwer Zarębski 3 miejsce
Kumite ind młodzików -35 kg Wiktor Wyszomirski 2 miejsce
Kumite ind młodziczek -50 kg Patrycja Klasińska 3 miejsce
Kumite ind młodzików -50 kg Oliwer Zarębski
Michał Olejnik
3 miejsce
3 miejsce



W dniu 18.05.2013r. w Bydgoszczy

odbył się Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 2013", w którym wzięło udział 306 zawodników z 19 klubów z Polski.
Reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 17 medali (6 złotych, 1 srebrny i 10 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata dziewcząt do 7lat - 8kyu Marta Żmińczuk 1 miejsce
Kata dziewcząt do 8lat + 7kyu Marta Żmińczuk 1 miejsce
Kata dziewcząt 9-10lat - 8kyu Inga Ksiądz 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 11 lat +7kyu Julia Dondziak
Dominika Zwiech
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 12-13 lat Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kata ind. kadetów Łukasz Socha
Paweł Dondziak
1 miejsce
3 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat -30kg Dominika Zwiech 1 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat -35kg Olga Żmińczuk 3 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat +35kg Julia Sachar
Julia Dondziak
2 miejsce
3 miejsce
Kumite ind młodzików -50kg Oliwer Zarębski
Michał Olejnik
3 miejsce
3 miejsce
Kata druż. dziewcząt 10-11 lat Julia Dondziak
Dominika Zwiech
Olga Żmińczuk
1 miejsce
Kata druż. młodziczek i kadetek Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Julia Długosz
3 miejsce
Kata drużynowe młodzików i kadetów Wiktor Wyszomirski
Oliwer Zarębski
Paweł Dondziak
1 miejsce




W dniu 20.04.2013r. w Paterku k. Nakła n. Notecią
odbył się Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Puchar Krajny i Pałuk", w którym wzięło udział 315 zawodników z 19 klubów z Polski i Ukrainy.
Siedmioosobowa reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 9 medali (2 złote, 4 srebrne i 3 brązowe).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata dziewcząt do 7lat - 9kyu Maja Zawadzińska 1 miejsce
Kata dziewcząt i chłopców do 7lat Maja Zawadzińska 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Julia Sachar 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 12-13 lat Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite chłopców 10-11lat -35kg Wiktor Wyszomirski 3 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat -40kg Julia Sachar 3 miejsce
Kumite ind młodziczek +50kg Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite ind młodzików -50kg Oliwer Zarębski 1 miejsce
Kata druż. dziewcząt 12-13 lat Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
3 miejsce




Dnia 6.04.2013r. w Stargardzie Szczecińskim
został rozegrany VII Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Kamikaze Cup 2013", w którym wzięło udział 162 zawodników z 10 klubów województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Podczas tego turnieju zawodnicy klubu Samuraj zdobyli 30 medali (7 złotych, 12 srebrnych i 11 brązowych) zajmując wysokie 2 miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju.
 
Najlepszą zawodniczką turnieju Kamikaze Cup 2013 została zawodniczka Samuraja Dominika Zwiech (3 złote medale).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców 8 lat Jakub Nerć 2 miejsce
Kata ind. chłopców 9 lat Patryk Śmieciński 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt do 8 lat Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat 8-9kyu Inga Ksiądz 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat +7kyu Dominika Zwiech
Julia Sachar
Julia Długosz
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kata ind. chłopców 10-11 lat +7kyu Wiktor Wyszomirski 1 miejsce
Kata ind. młodziczek +7 kyu Alicja Jaśkowiak 3 miejsce
Kata ind. młodzików 8-9 kyu Frederyk Jakubiec 3 miejsce
Kata ind. młodzików +7 kyu Patryk Kozieł 3 miejsce
Kata ind. kadetek Katarzyna Malewicz 3 miejsce
Kumite dziewcząt 8-9 lat OPEN Olga Żmińczuk 2 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11 lat OPEN Dominika Zwiech
Julia Sachar
Julia Długosz
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Kumite chłopców 10-11 lat -37kg Wiktor Wyszomirski 2 miejsce
Kumite chłopców 10-11 lat +37kg Michał Olejnik 1 miejsce
Kumite młodziczek OPEN Alicja Jaśkowiak 2 miejsce
Kumite młodzików -45 kg Patryk Kozieł
Frederyk Jakubiec
2 miejsce
3 miejsce
Kumite kadetek OPEN Katarzyna Malewicz 1 miejsce
Kumite juniorów OPEN Michał Raziuk
Paweł Kłodziński
2 miejsce
3 miejsce
Kata drużynowe chłopców do 14 lat Wiktor Wyszomirski
Michał Olejnik
Łukasz Koźlarek
3 miejsce
Kata drużynowe dziewcząt do 14 lat Julia Sachar
Dominika Zwiech
Olga Żmińczuk
1 miejsce
Alicja Jaśkowiak
Julia Długosz
Inga Ksiądz
2 miejsce
Kata drużynowe mężczyzn + 15 lat Patryk Kozieł
Paweł Kłodziński
Michał Raziuk
1 miejsce
Kumite drużynowe chłopców
(młodzik, kadet, junior)
Patryk Kozieł
Paweł Kłodziński
Michał Raziuk
2 miejsce
Kumite drużynowe dziewcząt
(młodziczka, kadetka, juniorka)
Alicja Jaśkowiak
Katarzyna Malewicz
2 miejsce





W dniu 24.03.2013r. w Bydgoszczy
odbył się XII Międzynarodowy Turniej Karate "Central Europe Open 2013" Karate WKF,
w którym wzięło udział blisko 400 zawodników z 36 klubów.

Siedmioosobowa reprezentacja klubu Samuraj zdobyła 5 medali (2 złote 2 srebrne i 1 brązowy).

A oto wyniki naszych zawodników:



Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. dziewcząt 10 lat Julia Sachar 1 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat -30kg Dominika Zwiech 2 miejsce
Kumite ind. młodziczek - 45kg Patrycja Klasińska 2 miejsce
Kata druż. dziewcząt 10-11 lat Julia Dondziak
Dominika Zwiech
Olga Żmińczuk
1 miejsce
Kata druż. dziewcząt 12-13 lat Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
3 miejsce





W dniach 16.03.2013r. we Wrocławiu

odbyło się XXII Międzynarodowe Seminarium Karate i Turniej Funakoshi Cup Karate WKF, w którym wzięło udział 350 zawodników z 33 klubów z Polski, Wielkiej Brytanii, Czech, Rosji, Litwy i Łotwy.

Był to rankingowy turniej Polskiego Związku Karate, podczas którego klub Samuraj zajął w klasyfikacji końcowej bardzo wysokie drugie miejsce zdobywając 10 medali (4 złote i 6 brązowych).

A oto wyniki naszych zawodników:

Kategoria Zawodnicy Wynik
Kata ind. chłopców 10-11 lat Wiktor Wyszomirski 3 miejsce
Kata ind. dziewcząt 10-11 lat Dominika Zwiech
Julia Sachar
3 miejsce
3 miejsce
Kata ind. kadetów Krystian Świrski 3 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat -35kg Dominika Zwiech 1 miejsce
Kumite dziewcząt 10-11lat -40kg Patrycja Klasińska 3 miejsce
Kata druż. dziewcząt 10-11 lat Julia Dondziak
Dominika Zwiech
Olga Żmińczuk
1 miejsce
Kata druż. dziewcząt od 12 lat Julia Sachar
Alicja Jaśkowiak
Patrycja Klasińska
1 miejsce
Kata drużynowe kobiet Katarzyna Malewicz
Ewa Malinowska
Weronika Lisowska
3 miejsce
Kata drużynowe mężczyzn Oliwer Zarębski
Krystian Świrski
Łukasz Socha
1 miejsce



© Copyright 2013 Samurai Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Strony internetowe Pro-Link